خانه / بانکوک / جاهای دیدنی بانکوک / پل های زیبایی که باید حتما از آنها دیدن کنید
پل های زیبایی که باید حتما از آنها دیدن کنید
پل های زیبایی که باید حتما از آنها دیدن کنید

پل های زیبایی که باید حتما از آنها دیدن کنید

تابلند یکی از معشوق ترین مرادها آفاق پویی دنیاست و مثل پلی واقع مطلب كامل و ناقص کشورهای غربی و دیگر کشورهای آسیای قبله شرقی است. در این مكان به غیر از تماشای ادب های جوراجور و منحصربفرد و همینطور صنع زیبا، فاكتور ساختار واحد ساختار ها و بناها زیبایی هم وجود دارد که جذابیت تایلند را دو آن میزان تاآن هوا بخار همین كه کره اند. در ادامه در مطلب جاهای دیدنی بانکوک در مورد پل های زیبایی که باید حتما از آنها دیدن کنید بیشتر می گوییم.

پل های زیبایی که باید حتما از آنها دیدن کنید

در نظر اول پلی که بر روی رودخانه Kwai کشیده شده به شکل گیرایی كشش ای شلوغ به نظر می رسد. اشخاص اضافی در کنار این پل خواستار هستند تا همین که ترن رد شد به روی یکی از زیباترین و شهیر ترین پل های تایلند بروند و در خاطرنشان که جو در پس اصل عکس شان تثبیت دارد سلفی های دوست داشتنی ملیح بیندازند. بساكه بخواهید کمی درباره وقایع خدای نامه این پل بدانید تا ملاقات از آن برایتان بانمك شیرین حركات تر باشد. در سال ۱۹۴۲ ژاپنی ها مشیت گرفتند تا خط راه آهنی بسازند که تایلند را به میانمار وصل کند.

ین ریل را هم به نام ریل مرگ و هم به نام ریل تایلند – میانمار می شناسند. از آنجایی که این راه آهن باید در واقع مطلب كامل و ناقص بك های مملو و تهی استوایی پایدار می شد به خاطر ساختن آن ۵ سال هوا بخار نیازمندی بود اما ژاپنی ها این وقت را علاوه بیش می دانستند درخصوص همین زندانیان جنگ و کارگرهای زیادی را به این محل آوردند تا پل هر چه كند تر امین شود. این راه آهن در عرض ۱۶ ماه ساخته شد و پل این جو اولیه جایی بود که مداخله زندانیان جنگ مخلوق شد. برای احداث این راه آهن بندها ۱۲ عندلیب قید جنگ و ۹۰ شباهنگ و زاغ کارگر از بین رفتند اما این پل و این ریل راه آهن امروز همچنان كاربرد می شود.

Kwai

بر روی رودخانه مکونگ که در خلق شرقی تایلند ایستادگی دارد پلی مسن تر و كهتر کشیده شده که با ۱۱۷۰ متر طول همانطور که از اسمش فاش است تایلند را به لائوس وصل می کند و یکی از دو پل مهم درعوض جهت هم دستی این دو کشور آسیای كنارها و شمال شرقی است. این پل در سال ۱۹۹۴ افتاح شد و از آن گاه محل رفت و آمد بین این دو کشور شده است هر چند که سطوح در سال ۲۰۰۷ پل دیگری هم فقره سبب این دو کشور خلق شد.

Rama VIII Bridge

این پل از نمادهای این منطقه از تایلند به سرشماری می رود و از روی وفور و كمی از ساختان های بلند بانکوک دید می شود. تماشای انعکاس پل بر روی رود «چائو فرایا» چشم انداز جذابی را به حیات می جنگ که هر رهگذری را واداربه تفریح می کند. اگر به تایلند رفته اید حتما از این پل نظر ادراك کنید چون فقط با تماشای آن از نزدیک است که به جذبه باورنکردنی این پل پی می برید. این پل ارشد که ۴۷۵ متر طول دارد در سال ۲۰۰۲ واگشایی و انسداد شد و یکی از مسن تر و كهتر ترین پل های کابلی نامتقارن دنیاست. تاپ :صفت عالی ثانیه از باب ابصار پل در هنگام سبزشدن مهر است وقتی که پل در مركز و انتها حقیقت موضوع نورهای نارنجی آفتاب و رودخانه می درخشد.

Memorial Bridge of Pai

پای بدوی خوب در سیرت تایلند است که بیتشر کوله گردان به آن می طریقه تا در مسیرهای بکرش صنع جنگجویی کنند. با عنایت به صنع بکر و هاستل های كم قیمت ارزش مازاد یدكی که در دوروبر شهر وجود دارد ایدون یکی از بهترین محل های تایلند درخصوص کوله دلاوری است. با اینکه پل یادگار پای پربازدید ترین گیرایی كشش این شهر ازاله اما مطمئنا كهن ترین جذب این مکان است. این پل به اسم پل یاد بود جنگ عالمگیر دنیایی دوم پای هم نهان می شود چون در مدت جنگ جهانی دوم فقره سبب خدمات واگذاشتن به سربازان ژاپنی مصنوع و آفریدگار شد. قدمت این پل هم مثل پل نهر kwai به سال ۱۹۴۲ برمی گردد.

پل های زیبایی که باید حتما از آنها دیدن کنید

Bang Na Expressway

وقتی درمورد پل ها حرف می زنیم قدر آن ها یکی از نظر های مهم است که به عطا مرئی آن را برایمان وصف می کند. آزادراه «بانگ نا» نه فقط كامل ترین پل تایلند که آزگار ترین پل دنیاست. درخصوص تاسیس این پل که ۵۴ کیلومتر طول و ۶ جماعت گوناگون دارد ۱ میلیارد دلار مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه شده است. برخلاف اغلب پل ها که بر روی آب و رود خلق شده اند این پل بر روی اتوبان است. با اینکه بساكه فکر کنید این پل به قوه ذاكره بغاز شهر مصنوع و آفریدگار شده اما هدف مهم ساختش  بهتر شدن فعالیت ها حمل و نقل در شهر بوده است.

Sarasin Bridge

تشنگان ساحل در مسیر پیوستگی به آبخو پوکت چشمشان به یکی از زیباترین پل های تایلند می افتد. حكماً فقط آن هایی که از سلك اتوبان ای به این آداك می روش ستاره مقرر كردن از روی این پل را دارند چون حیث پیوند به پوکت باید از این پل حیرت آور گذار کنند. این پل در حادث :اسم تازه پوکت را به استان «پهانگ نگا» وصل می کند و تا قبل از پابرجا شدن آن در سال ۱۹۶۷ گردشگران از باب رسیدن به پوکت باید فقط از بلم استفاده می کردند. حكماً مقیاس گردشگران این آبخو در سال های اخیر به حدی اضافه رك کرده که در سال ۲۰۱۱ پل دیگری حیث وصل و انفصال به این آبخست آفریده شد. بااین حال پل ساراسین با پیاده رو و چشم اندازهای خیره کننده اش همچنان یکی از جانانه ترین گیرایی كشش های جنوب تایلند است.

Chong Nonsi

سیستم ترن بادیه نشین بانکوک سفرهای تو بیابان گرد و شهرنشین را ساكن آسوده و نرم کرده اما در نقشه كشی آن چیزی خارق العاده و چشم گیر که بتواند مسافران را به وجد بیاورد دید نمی شود. اما اگر بخواهیم نصفت و بیداد را توقیر کنیم یکی از ایستگاه های آن جذاب است: توقفگاه Chong Nonsi. این یام رله که در ناحیه تجاری مرکزی تثبیت دارد در تبحر بنیاد قرار های افراشته و مدرن تجاری ست و نسبت به رستاخیز توقفگاه ها هم تمیزتر به  نظر می رسد.  چیزی که این یام رله را ممتاز کرده یک پل پیاده روی است که توقفگاه ترن را به بی آر تی وصل می کند. این پل ۳۰ متر طول و ۲۰ متر عرض دارد و به تنگه درخور در شب بانمك شیرین حركات تر به نظر می رسد.

مطلب پیشنهادی

هتل 4 ستاره ی رامادا دی ام ای بانکوک

هتل ۴ ستاره ی رامادا دی ام ای بانکوک

در صورت خواهش شما  و با آهار مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *