خانه / بانکوک / جاهای دیدنی بانکوک / صرف شام در کشتی های بانکوک

صرف شام در کشتی های بانکوک

سفر با کشتی بر روی رود چائوپرایا در بانکوک، رسم نوع پروری به خاطر تماشای جلب های ونیز شرق است. این عنوانی است که اروپاییان در هیئت نهج وجد بانکوک به کار می برند چون جمع بر عادت مرتبط بودن رود چائوپرایا (Chao Phraya)، در این شهر، کانال های فراوانی نیز در آن حیات دارند. در ادامه در جاهای دیدنی بانکوک در مورد صرف شام در کشتی های بانکوک بیشتر می گوییم

صرف شام در کشتی های بانکوک

صرف شام بر روی کشتی گراند پرل (Grand Pearl)، یکی از  بهترین تفریحات بانکوک به احصائیه می رود و در فضای خاموش این جیحون و به دور از هیا هو و نفوس شورش بانکوک، تجربه ای به یاد ثابت به خاطر گردشگران است.

برای شام غذاهای دریازی و بری مثل گوشت اسب آبی، هشت پا و..، غذاهای سنتی با ادویه متعفن تایلندی و غذاهای بین المللی سرو می شود که حتماً به بشره سلف سرو می نفحه و شما می توانید بر پی شامه تان غذایی را اختیار کنید.

این کشتی شام از اسكله ریورسیتی (River City)،حرکت کرده و پس از صرف شام ،در نور شمع و معاشر با چشم اندازها زیبا، از زیر پل رامای هشتم دور زده و به اسكله باز می گردد.یکی آخرت از جذب های سیر تایلند سفر با کشتي بر روي جو چائوپرايا در بانکوک، شيوه خوبي براي تماشاي جاذبه هاي ونيز شرق است. اين عنواني است که اروپاييان در چگونگی بانکوک به کار مي برند زيرا افزون بر جريان داشتن جو چائوپرايا Chao Phraya در اين شهر، کانال هاي بسياري نيز در آن بود دارند.

Image result for Dinner at Bangkok Ships

اين کشتي لیل غذای شب و بامداد از بندر ريورسيتي River City حرکت کرده و پس از صرف شام در نور شمع و همنشین با چشم اندازها زيبا، از زير پل راماي هشتم دور زده و به بارانداز باز مي گردد.صرف شام بر روي کشتي گراند پرل Grand Pearl در فضاي خلوت اين نهر و به دور از هياهو و شلوغي بانکوک، تجربه اي به ياد ماندني براي گردشگران است.

 

مطلب پیشنهادی

هتل 4 ستاره ی رامادا دی ام ای بانکوک

هتل ۴ ستاره ی رامادا دی ام ای بانکوک

در صورت خواهش شما  و با آهار مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *