خانه / بانکوک / جاهای دیدنی بانکوک / جاذبه های گردشگری تایلند را بهتر بشناسید
جاذبه های گردشگری تایلند را بهتر بشناسید

جاذبه های گردشگری تایلند را بهتر بشناسید

شهری بسیار بزرگ با گیرایی كشش های دیدنی بسیار زیاد است. این شهر به عنوان عاصمه و پرجمعیت ترین شهر تایلند به حساب می آید. غوغا شهری آن بیش از ۸ هزارهزار نفر و ۵/۱۴ هزارهزار نفر در محیط آن است. شهر بانکوک به دلیل بلوكات دیدنی و جذابش و با غذاهای بنام تایلندی که در خود دارد به یکی از جانانه ترین مرادها گردشگری تبدل شده است. به طوری که هر ساله بیش از ۱۶ میلیون توریست و گردشگر به این شهر می آیند و از آن دیدار مجدد می کنند. در این سخن فصل می خواهیم بلوز بی آستین مناطق و جذبه های دیدنی این شهر را برای کسانی که آغازین بار است می خواهند به این شهر زیبا سفر کنند، بگوییم. شهر بانکوک منطقه ها و جذبه های سیاحت اضافی دارد که تكثر از ایرانیان برای سفرهای خارجی و گردشگری خود این شهر را گزینش می کنند. در این جا ما برای دانسته ها اغلب شما، برترین گیرایی كشش های گردش جهانگردی این شهر را به شما معرفی می کنیم. در ادامه در مطلب جاهای دیدنی بانکوک در مورد جاذبه های گردشگری بانکوک را بهتر بشناسید بیشتر خواهیم گفت.

جاذبه های گردشگری تایلند را بهتر بشناسید

وات آرون

اگر دلتان می خواهد کمی با آداب و رسوم مردم بانکوک آشنا شوید و ببینید که چسان خدای خود را بردگی می کنند، معبد وات آرون را از دست ندهید. وات آرون به معنی « معبد فجر و غروب دم» است و یکی از پرستشگاهها باشکوه بودایی قلمداد می شود که در کرانه غربی رود چائو فرایا واقع شده است. معبدی که از دور شبیه به برج ایفل افرنگ است. اگر شب به این معبد رفتید، از دور پرده تصویر ای شگفت انگیز را می بینید، معبدی مات و زرد رنگ که در چهار طرف آن چهار ستون اخت وجود دارد و بغاز خاصی را به وجود آورده است.

این معبد به آدرس یکی از زیباترین و منحصر به فرد ترین معابد بانکوک مشخص و ناپیدا می شود که از طرح ریزی زیبا، منظره جو و دورنمایی جذاب بهره مند است. اگر به ظهر قایق اتومبیل هم هستید حتما این منطقه را اختیار کنید، معبد وات آرون درست رو به روی رود وافو بنا شده که برای عبور از این جو هر چند لمحه یک بار قایقی عبور می کند و شما می توانید سوار یکی از آن ها شوید. بدین لحاظ شما می توانید با یک تیر چند تیررس بزنید هم یکی از زیباترین معبدها بانکوک با آن نقشه كشی خاصش را ببینید، هم رودخانه وصله زینت ببینید و هم قایق خودرو کنید. وات آرون مکانی عالی برای شروع بازدیدتان در شهر جذاب بانکوک است. این بخش درمورد ملاحت و دافعه های سفر بانکوک، دیدنی های بانکوک و گردش در بانکوک است.

جاذبه های گردشگری تایلند را بهتر بشناسید

 

گراند پالاس و وات پراکائو

وقتی به بخش کهن شهر گراند پالاس می روید، صحنه ای عجیب شما را حیرت زده می کند. ساختمانی بزرگ با ستون های سوزنی بزرگ. گراند پالاس و وات پراکائو مشهور ترین نشان ویژه و عام یگانه شهر بانکوک هستند. این بنای بزرگ در سال ۱۷۸۲ مصنوع و آفریدگار شده و به مدت ۱۵۰ سال قصر تایکینگ بوده است. آلبوم گراند پالاس آلبوم ای بی نظیر است که چندین عمارت ساخت قابل توجه در آن وجود دارد که یکی از مهمترین این بنیاد قرار ها وات پراکائو است که به معنی « معبد بودای زمردین » است.

برای وارد شدن به گراند پالاس و وات پراکائو باید یک سری کارها ادا دهید مثلاً اینکه شما باید لباس خصوصی به تن کنید. مردها شلوارهای بلند، لباس آستین بلند و کفش می پوشند و زن ها دامن های بلند. که این می تواند آروین خوبی برای شما باشد و یکی از یاد یادبود هایی که برای شما رقم می خورد و شما با لباس مخصوصی که به تن می کنید وارد این مکان می شوید. شما حتی می توانید برای وارد شدن به این مکان، خارج از کاخ لباس مفت دربست کنید و بعد از برگشت لباس ها را استرداد دهید. این سخن فصل درمورد ملاحت و دافعه های آفاق پویی بانکوک، دیدنی های بانکوک و تفرج در بانکوک است.

جاذبه های گردشگری تایلند را بهتر بشناسید

بازار چاتوچاک

اگر آخر هفته به شهر بانکوک رفتید طرح آهنگ می کنیم حتما سری به خریدوفروش چاتوچاک بزنید. این بازارچه بزرگ ترین تیمچه آخر هفته در تایلند به حساب می آید و یکی از بنام ترین سوق و میدان معامله های خیابانی در جهان است. این بازارگه شهیر حدود ۱۵۰۰۰ غرفه دارد که هر غرفه با سایبان های چتری پرنقش عیان است و روزمره ۲۰۰ هزار نفر از آن معاینه بررسی می کنند. به همین خاطر است که یکی از پر بازدید ترین جاذبه های توریستی بانکوک به شمار می رود. پس حتما از این خریدوفروش بزرگ دیدن کنید و اسباب و سوغاتی های مختلف بخرید. این سخن فصل راجع جاذبه های تماشا بانکوک، دیدنی های بانکوک و تفریح در بانکوک است.بازار چاتوچاک

 

مطلب پیشنهادی

هتل 4 ستاره ی رامادا دی ام ای بانکوک

هتل ۴ ستاره ی رامادا دی ام ای بانکوک

در صورت خواهش شما  و با آهار مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *