خانه / بانکوک / جاهای دیدنی بانکوک / بازارهای شبانه بانکوک را بیشتر بشناسید
بازارهای شبانه بانکوک را بیشتر بشناسید

بازارهای شبانه بانکوک را بیشتر بشناسید

پس از پیاده شدن در یام رله موچیت ترن آسمانی (BTS Skytrain) کافی است ۵ لمحه پیاده روی کنید تا به این مورد از بازارهای شبانگاه بانکوک برسید. به خاطر وسعت تیمچه می توان آن را در لیست جانانه ها قرار داد چرا که برخلاف سایر بازارهای بانکوک در جی جی گرین می توانید بدون این که چندین ساعت زمان صرف کنید تمام بازارگه را ببینید در واقع از خواص های آن کوچک بودن، خلوت بودن و رابطه داشتن تنوع بالای محصولات برای خرید سوغاتی است. در ادامه در مطلب جاهای دیدنی بانکوک در مورد بازارهای شبانه ی بانکوک را بیشتر بشناسید صحبت می کنیم.

بازارهای شبانه بانکوک را بیشتر بشناسید

در ضمن اگر صبوری همراهتان ممکن است در سوق و میدان معامله سر برود چشم به راه نباشید اغلب گروه های گوناگون موسیقی در آن جا به اجرای زنده می پردازند و جانان حال و هوایتان را عوض می کنند. جی جی گرین بخش پر رونق بازار دست فروشان و مجمع مشروب های محلی می باشد و شب عالی را برای شما که برای خرید یا دور هم جمع شدن به این موضع و آنجا آمدیده اید حاضر می کند. این بازارگه در نزدیکی گوشه ای از راسته بزرگ آخر هفته چاتوچاک با ۱۵۰۰۰ غرفه قرار دارد.

بازار دوان

مقرون به صرفه: در واقع اگر بخواهیم این مورد از بازارهای شباشب بانکوک را توضیح کنیم این کلمه بلوز بی آستین اختیار است. غزارت از بازارهای بانکوک بین گردشگران متمایز شده اند و با توجه به این که هر سال هزارهزار ها توریست به تایلند سفر می کنند یار تمام عیار شلوغ شده اند و به نسبت قیمت گونه ها آن ها نیز افزودن گمگشته است به هر دلیلی به نظر می رسد که لیاب دوان کمتر مشخص و ناپیدا شده است. بازارچه هر روز فعال است و  اگر تنها یک روز در بانکوک هستید لازم نیست برای از دست دادن یک آزمون فوق العاده از كامل بلوز ركابی بازارهای شباشب بانکوک چشم انتظار باشید. با وجود این که لیاب دوان کمی خارج از شهر است می توانید بوتیك های مواد غذایی را پیدا کنید که غذاهای كم بها و کروکثیف می فروشند.

بازار ریلی رود فای

پیشنهاد ما این است که قبل از بازدید این مورد از بازارهای شباشب بانکوک دوربین خود را به شارژ بزنید و متحلی دریافت عکس های فوق العاده زیبا شود. شهرت اصلی بازارگاه رود فای به خاطر آنتیک بودن آن است و تمام آن پر است از اسباب های قدیمی، نور ها و دیگر اشیایی که سال ها قبل ایجاد شده اند آن قدر دیرینه که احیانا بسیار شما در زمان ابداع آن ها به دنیا نیامده بودید. خریدوفروش به سه بخش اصلی تقسیم می شود که عبارتند از: بخش عقار خانگی، بخش قیمتی ها و ویلست شاپینگ. نزدیک ترین ایستگاه BTS Skytrain به بازارچه On Nut است. از آن ها باید تاکسی بگیرید که حدود ۱۰ نكته لحظه زمان می برد و بین ۸۰ تا ۱۰۰ بات تایلند مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه دارد.

بازارهای شبانه بانکوک را بیشتر بشناسید

یکشنبه بازارچه چاتوچاک

یکشنبه تیمچه چاتوچاک را می توان یکی از شگفت انگیزترین بازارهای كلاً و آلوده آسیا و شهر بانکوک دانست. به خاطر مرتبط بودن وسعت زیاد و گستردگی كالا اقسام مستحیل مسخ به یکی از بهترین بازارها شده است. در یکشنبه راسته چاتوچاک می توانید امتعه غذاهای خیابانی و دسرهایی را پیدا کنید که به ندرت در تایلند یافت می شوند. برای دسترسی به آن باید در یام رله موچیت BTS Skytrain پیاده شوید و همان جا علائمی که راه را نشان می دهند بینایی دیدار خواهید کرد، مسلماً راه دیگر این است که مشحون گردشگران با کوله پشتی هایی افزون بزرگ را ته کنید تا به مقصد برسید.

بازار گل

احتمالا تاخت زدن گل در لیست اقلامی که می خواهید در سفر به بانکوک تهیه کنید جایی ندارد اما دیدار از پاک خلانگ یا بازارگاه گل یکی از بایدهای سفر است و حتما قبل از ترک تایلند باید از آن دیدن کنید. تعهد می کنیم که هرگز این همه گل را در یک جا ندیده اید مگر این که خودتان گلخانه عظمت داشته باشید. این بازارگاه ۲۴ ساعت شب هنگام روز و ۷ روز هفته باز است. آسان ترین راه برای دسترسی به آن پیاده شدن در توقفگاه Saphan Taksin با BTS  و گرفتن تاکسی به سمت این مورد از بلوز بی آستین بازارهای شبانه بانکوک است.

بازارهای شبانه بانکوک را بیشتر بشناسید

ریورفرانت آسیایی

بازارهای تایلند پر است از اقمشه بدل :اسم بدلی که مارک برندهای مشتهر جهان روی آن ها زده شده است و آن ها هرچی جز اصل هستند. اما در راسته ریورفرانت از این ماثر نیست. آن ها لباس هایی دیگرگون با دوخت و برش تمیز را می فروشند و بیشتر شبیه به یک مرکز خرید فضای باز است تا بی ارزش محلی و خرید در آن آزمون بسیار دلپذیری خواهد بود. حكماً دسترسی به آن کمی سخت است. اول باید سوار خط silom از BTS شوید و در یام رله Saphan Taksin پیاده شوید. از خروجی دوم خارج شوید و از آن جا سوار قایق شاتل به سمت سوق و میدان معامله شوید.

مطلب پیشنهادی

میمون های تایلندی کجا هستند

میمون های تایلندی کجا هستند

شاید برایتان جالب باشد که قبل از آغاز سفر به تاپ :صفت عالی مکان ها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *