خانه / بانکوک / جاهای دیدنی بانکوک / دنیای وحش سافاری بانکوک
دنیای وحش سافاری بانکوک
دنیای وحش سافاری بانکوک

دنیای وحش سافاری بانکوک


دنیای وحش سافاری بانکوک در سال ۱۹۸۸ ابتدا با زمینی در حدود ۴۸۰ هکتار که نیمی از آن به صورت روباز برای حیوانات و نیمی دیگر به صورت مسقف برای پرندگان اختصاص داشت تاسیس شد، که بعدها با اصلاحاتی که در سال ۱۹۸۹ صورت گرفت مساحت آن تا بیش از ۲۰۰ هکتار افزدوه شد. و در سال ۱۹۹۴ با سرمایه ای در حدود ۱۵۰۰ بات نام خود را به “دنیای وحش سافاری بانکوک” تغییر داد و رسما به عنوان یک باغ وحش شروع به کار کرد، این باغ وحش هم اکنون به عنوان بزرگ ترین باغ وحش تایلند و یکی از جذاب ترین جاذبه های توریستی بانکوک محسوب می شود.

دنیای وحش سافاری به دو بخش کلی تقسیم می شود یک بخش ویژه ی نگهداری از حیوانات وحشی مثل گورخر، زرافه، ببر، شیر، خرس و… که طول آن به حدود هشت کیلومتر می رسد و شما سوار برا ماشینی ایمن شده وارد این محیط می شوید و از فاصله ی بسیار نزدیک آنها را تماشا می کنید. بخش دیگر که به پارک آبی شهرت دارد ویژه ی نگهداری از پرندگان،آبزیان و سایر حیوانات دریایی مثل دولفین و فک می باشد، در این بخش شما می توانید به تماشای نمایش های مختلفی که دولفین اجرا می کنند بنشینید و یا به تماشای انواع ماهی ها و موجودات دریایی بپردازید.

شما با مراجعه به این باغ وحش بزرگ و زیبا، میتوانید انواع حیوانات را از نزدیک ببینید و محیط شاد و سرگرم کنده برای خانواده خود بسازید ، به علاوه عکس های یادگاری ای که در طی سفر از شما گرفته میشود ، میتواند تور تایلند شما را به بیاد ماندنی ترین اتفاق زندگیتان تبدیل کند.

مطلب پیشنهادی

پاتایا

سفری رویایی با تور پاتایا

یکی از هیجان انگیزترین و محبوب ترین سفرهایی که به خصوص در میان ایرانی ها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *