خانه / بانکوک / هتل های بانکوک / هتل ۴ ستاره ی رامادا دی ام ای بانکوک
هتل 4 ستاره ی رامادا دی ام ای بانکوک

هتل ۴ ستاره ی رامادا دی ام ای بانکوک

در صورت خواهش شما  و با آهار مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه دولت یاموسسات شهریه اضافی هتل ترانسفر را برای شما از هیات خطسیر جمیل می کند  و رفتن از هیات خطسیر تا هتل حدود ۴۰ لمحه طول خواهد کشید. از جمله كارها خدمت گزاری ها رفاهی هتل رامادا دی ام ای می توان به اینترنت رایگان آن رمز کرد که در كلیه نقاط هتل در دسترس می باشد. در هتل مقبول تخلیه به صورت شبانه روزی مرتب پاسخگویی به شما هستند. دقت داشته باشید که زمان مستجاب از ساعت ۲ بعد از ظهر به بعد و ساعت بازدهی انتقال دادن اتاق باید تا قبل از ۱۲ ظهر اعمال گیرد. در ادامه در مطلب هتل های بانکوک در مورد هتل ۴ ستاره ی رامادا دی ام ای بانکوک بیشتر می گوییم.

هتل 4 ستاره ی رامادا دی ام ای بانکوک

می توانید در طول اقامت خود در هتل خودرو کرایه کنید و بدون نیاز به رزرو قبلی از پارکینگ آن مصرف کنید. برای کسانی که به سفر کاری می روند اتاق جلسات تعبیه شده و در صورت پرداخت بورس نقصان می توانند از امکاناتی مانند ابزار فکس، فتوکپی و … مصرف کنند. همه اتاق ها مجز به آلت خدعه معقول هوا می باشند و چپق کشیدن در هتل ممنوع است. اذن ورود چهارپایان منسوب ومربوط به خانه به هتل وجود ندارد. اگر اشتیاق داشته باشید می توانید از خدمت ها واکس بلاعوض :صفت بی مزد آن كاربرد کنید.

امکانات تفریحی

در این هتل چندین برم وجود دارد که یکی از آن ها در پایه ها بالا ساخته شده و هنگام شنا کردن در آن می توان چشم اندلزی زیبا را در برابر خود داشت. از دیگر فعالیت ها تفریحی هتل راداما دی ام ای می توان به سونا و جماعت بدنسازی آن كنایه کرد. خوشی های كم قیمت برای کودکان نیز در هتل برگزار می شود.

رستوران های هتل

مطعم گالریا (Galleria Restaurant): رستورانی که به آرایش آراستگی دکور شده و در طبقه همکف قرار دارد. این رستوران به طور سلف سرو یا انتخابی از منو غذاهای یكسان بین المللی و محلی را سرو می کند و سعت ارائه فعالیت ها به ۱۶۰ نفر را به صورت همزمان دارد.

استراحتگاه دودفند (Dudeffend’s Lounge): سالن استراحتی راحت که در لابی هتل ساخته شده و به سرو غذاهای سبک مانوس اسنک و اقمشه جلاب می پردازد. در این مکان تلوزیونی بزرگ نصب شده که رویدادهای مهم ورزشی و اعلام و بی خبرگذاشتن را پخش می کند. شب های جمعه و شنبه اجرای پیانو زنده اعمال می شود. ساعت کاری آن از ساعت ۱۱ صبح تا ۱۱ شب می باشد.کافی شاپ کنار استخر: کافی شاپی در فضای باز که از آن می توان چشم اندازی از شهر بانکوک را پیش روی خود داشت. کافی شاپ امتعه غذاهای سبک و مشروب را سرو می کند. ساعت کاری آن از ساعت ۱۰ صبح تا ۹ شب می باشد.

هتل 4 ستاره ی رامادا دی ام ای بانکوک

امکانات اتاق های هتل

هتل دارای ۲۸۶ اتاق و سوییت می باشد که به دو دسته میزان و ویژه پاشیدگی می شوند. اتاق های آن دارای كامپیوتر) كنار می باشند که کانال هایی با چندین زبان زنده دنیا را ستاندن می کنند. همه اتاق های هتل دارای مینی بار و قهوه ساز می باشند. بطری های آب معدنی نیز در هتل قرار داده می شود. اتاق های هتل بسته به نوع اتاقی که آزادی می کنید چشم اندازهای متفاوتی خواهند داشت. هر روز مجله بلاعوض :صفت بی مزد در حریت شما قرار خواهد گرفت و اگر بخواهید پاكی اتاق برایتان ارتكاب خواهد شد. در سرویس صحی و حمام متاع آرایشی-بهداشتی گونه گونی تلون مانند شامپو، صابون و سشوار آماده شده است و داخل آن ها دوش و وان مجزا وجود دارد.

انواع اتاق های هتل

اتاق های سوپریر (Superior Room): ابعاد این اتاق ها ۳۲ متر مربع است و در آن ها یک تخت بزرگ دو نفره و یک تخت یک نفره قرار داد. موقع استرداد اتاق می توانید اتاق های آلت تدخین توتون آزاد یا آلت تدخین توتون غیرشرعی ناروا را تقاضا کنید. بوم اتاق ها ویران آواره بنا وابسته و بعید است.

اتاق های دولوکس (Deluxe Room): ابعاد این اتاق ها ۳۲ متر مربع است و در آن ها یک تخت بزرگ دو نفره و یک تخت یک نفره قرار داد. موقع واگذاری اتاق می توانید اتاق های چپوق و قلیان آزاد یا پیت ناشایست را التماس کنید. منظره اتاق ها چشم اندازی فوق العاده به شهر بانکوک است.

اتاق های ماه عسل (Honeymoon Room): سطوح اتاق های ناه عسل ۳۸ متر مربع است و داخل آن یک تخت دو نفره بزرگ قرار دارد  و جشم اندازی فوق العاده از فلك شهر بانکوک نیز در معادل قرار دارد. سامان سیگار در آن نیز مانوس سایر اتاق ها است.

فاصله هتل

کاخ بزرگ بانکوک (Grand Palace): که با تاکسی حدود ۸ کیلومتر از هتل گزند تفرق دارد و نیم ساعت راه در پیش خواهید داشت. اگر بخواهید از هواپیما) و راننده خلبان ناخدا و مترو مصرف کنید نیز در حدود یک ساعت زمان نیاز خواهید داشت.

مرکز خرید Central World:  وهن آسیب مرکز خرید از هتل ۲ کیلومتر است که اگر تحمل داشته باشید با یک پیاده روی ۱۵ لطیفه ای می توانید به آن برسید. با كشتی و تاکسی نیز تقریبا همین زمان را باید برای رفتن به این مرکز خریداختصاص دهید.

هتل 4 ستاره ی رامادا دی ام ای بانکوک

بازار Asiatique:  گزند تفرق آن از هتل۱۱ کیلومتر است و سریع ترین راه الحاق به آن تاکسی است که حدود ۲۰ نكته لحظه زمان می برد، گزینه دیگر استعمال از ادوات نقلیه شریكی است که ۵۷ لمحه وقت میگیرد.موزه و کارخانه عروسک سازی بانکوک: تنها ۵۰۰ متر با هتل فاصله دارد و به صعوبت می توان به آن دسترسی داشت.فرودگاه سووارنابومی بانکوک: وهن آسیب حزب تا هتل ۲۷ کیلومتر است و برای اتصال به آن با تاکسی حدود ۴۵ دقیقه و با ادوات نقلیه عمومی ۱ ساعت زمان نیاز خواهید داش.

مطلب پیشنهادی

جاذبه های گردشگری تایلند را بهتر بشناسید

جاذبه های گردشگری تایلند را بهتر بشناسید

شهری بسیار بزرگ با گیرایی كشش های دیدنی بسیار زیاد است. این شهر به عنوان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *