خانه / بانکوک / هتل های بانکوک / هتل نارای بانکوک را بیشتر بشناسید
هتل نارای بانکوک را بیشتر بشناسید

هتل نارای بانکوک را بیشتر بشناسید

اینترنت رایگان درتمامی قسمت های هتل در معرض توان می باشد. پارکینگ مجانی بدون نیاز به رزرو قبلی قابل كاربرد است. ورود بهایم خانگی به هتل نامشروع است. شست و شوی لباس با پرداخت هزینه ازدیاد ایفا به جریان انداختن می شود. اگر با اهداف کاری سفر می کنید می توانید مبلغی را بپردازید و در مقابل از اتاق جلسات و فعالیت ها آن بهره مند شوید. هتل سرو شاتل و ترانسفر جماعت را با پرداخت هزینه در بندگی شما قرار خواهد داد. در ادامه در مطلب هتل های بانکوک در مورد هتل نارای بانکوک را بیشتر بشناسید بیشتر صحبت خواهیم کرد.

هتل نارای بانکوک را بیشتر بشناسید

از دیگر امکانات هتل می توان به رابطه داشتن ابزار تهویه هوای مطبوع، سیلو چمدان، بالابر و اتاق هایی که آلت تدخین توتون کشیدن در آن ناشایست است استعاره کرد. چک این هتل از ساعت ۲ بعد از ظهر به بعد انجام می وشد و برای خالی کردن اتاقتان تا ساعت ۱۲ ظهر فرصت دارید. کارمندان به زبان های انگلیسی و تایلندی صحبت می کنند.

امکانات تفریحی هتل

مهمانان هتل می توانند در استخر داخل سالن و یا آبگیر فضای باز هتل بی ایمان بانکوک شنا کنند یا به ورزش در گروه بدنسازی آن درگیر شوند. دقت داشته باشید که ورود بهایم منسوب ومربوط به خانه به هتل حرام است. هتل بلیط تورهای آفاق پویی حوالی را می فروشد و اگر چشمداشت داشته باشید با دریافت مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به بورس دولت یاموسسات شهریه دولت یاموسسات شهریه افزودن نگهداری از کودک شما را بر عهده خواهند گرفت. امکان سرو صبحانه در اتاق نیز وجود دارد.

رستوران هتل

رستوران رابیانگتون: رستورانی که غذاهای بین المللی را برای صبحانه، نهار و شام سرو می کند و طبقه اول قرار دارد.رستوران پپرونی: رستورانی ایتالیایی که به شرف گشادن شده است و از ساعت ۱۱:۳۰ تا ۲۲:۳۰ غذا طبخ می کند.سنری لانج: مکانی مناسب برای نوشیدن و تناول كردن معجون و اسنک های سبک در طبقه همکف که از ساعت ۳ بعد از ظهر تا ۱۲ شب خدمات می دهد.

امکانات اتاق های هتل

اتاقی های دارای اینترنت رایگان هستند. مهمانان می توانند از هوای منتخب اتاق ها لذت ببرند. از جمله امکانات آن ها تلوزیون ال سی دی، یخچال، تلفن، بطری آب رایگان، حمام خصوصی، اسباب آرایشی و سالم رایگان، سشوار(در صورت درخواست)، مینی بار، سرو روزانه، دمپایی، آلت چای و قهوه ساز فوری، میز و تخت افزودن می باشند.

هتل نارای بانکوک را بیشتر بشناسید

انواع اتاق های هتل

  • اتاق های استاندارد: این اتاق ها ۲۸ متر مربع وسعت دارند و دارای یک تخت کینگ سایز یا دو تخت تویین هستند و دو مسن و ولی یک کودک می توانند در آن جایدهی کنند.
  • اتاق های دولوکس: اتاق هایی با ۲۸ متر مربع وسعت که دارای یک تخت کینگ سایز یا دو تخت توین می باشند و می توانند مدعو :صفت خوانده دعوتی ۳ بزرگ سال و دو کودک باشند.
  • سوییت اکسکیوتیو: این اتاق ها مجموعا ۳۸ متر مربع سطح اندازه گیری و دارای یک تخت کینگ سایز هستند، سه بزرگ سال همنشین دو کودک فراخی آن ها است.
  • اتاق سوپریور: با ۲۸ متر مربع وسعت دارای یک تخت دابل بزرگ  یا دو تخت تویین می باشند که ۲ بزرگ سال همنشین ۱ بچه می توانند در آن بمانند. تخته سیاه انگش تنما اتاق رو به شهر است.

فاصله هتل تا جاذبه های  بانکوک

مرکز خرید بانکوک فشن اوتلت: ۵۵۰ متر از شما دورتر است که پیاده، ۷ دقیقه ای می رسید.محله سوخومویت سوی ۱۱: با این جلب تقریبا ۷ کیلومتر فاصله دارد. اگر با تاکسی بروید تقریبا ۱۶ لمحه ای به آنجا می رسید و پیاده ۵۷ لطیفه طول می کشد.

کلیسای واتانا:۲ کیلومتر با شما فاصله دارد. اگر تاکسی سوار شوید، ۲۵ دقیقه برای رفتن به آنجا زمان نیاز دارید.مرکز خرید سیام سنتر: ۷ کیلومتر بعد این مغازه را می توانید با تاکسی ۱۲ دقیقه‌ای، طی کنید. با كاپیتان هم حدودا ۲۷ دقیقه راه خواهید بود.

هتل نارای بانکوک را بیشتر بشناسید

بانکوک سیتی پیلار: ۵ کیلومتر با شما فاصله دارد. تاکسی شما را بعد از ۱۸ لمحه به این ملاحت و دافعه می رساند. اگر اولویت می دهید با كاپیتان به ایدون بروید، حدودا ۱ ساعت را باید در نظر بگیرید.کاخ بزرگ: ۲ کیلومتر با این جاذبه وهن آسیب دارید که با تاکسی ۳۲ لمحه برای پیوند به آن زمان نیاز دارید. سرنشین شما را ۱ ساعت و ۳۰ لمحه ای می رساند.

وات آرون:تا اینجا ۶ کیلومتر فاصله دارید که با تاکسی بعد از ۲۱ لطیفه خواهید رسید. هواپیما) و راننده خلبان ناخدا هم شما را بعد از ۱ ساعت و ۲۲ نكته لحظه خواهد رساند.بازارگاه چاتوچاک:از هتل هرهری مسلك و معتقد بانکوک ۹ کیلومتر فاصله تا این مرکز خرید است. اگر تاکسی را انتخاب کنید، ۳۵ لمحه ای و اگر با دیگر ابزار حمل و نقل همگانی كمونیستی بروید ۱ ساعت و ۳۰ لطیفه در راه خواهید بود.

گذرگاه خائوسان:۲ کیلومتر از شما دورتر است. تاکسی ۲۲ لمحه ای و كشتی ۵۴ دقیقه بعد شما را می رسانند.هیات خطسیر دون موانگ: ۶ کیلومتر با این جوخه فاصله دارید که توسط تاکسی حدود ۳۵ لمحه در راه خواهید بود.مطار نوار بین المللی سووارنابومی: تا این جماعت حدود ۳۵ کیلومتر گزند تفرق دارید که تاکسی ۳۸ لمحه ای شما را می رساند. اگر با متروی شهری بروید، ۱ ساعت و ۳۰ لطیفه در راه خواهید بود.

مطلب پیشنهادی

میمون های تایلندی کجا هستند

میمون های تایلندی کجا هستند

شاید برایتان جالب باشد که قبل از آغاز سفر به تاپ :صفت عالی مکان ها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *