خانه / بانکوک / هتل های بانکوک / آشنایی با هتل پرینس پالاس بانکوک
آشنایی با هتل پرینس پالاس بانکوک

آشنایی با هتل پرینس پالاس بانکوک

سرویس اتاق های هتل هر روز ایفا به جریان انداختن می شود و عقار مورد نیاز در اتاق قرار داده می شود. اگر بخواهید خدمت ها لازم برای خشک شویی و اتوشویی با بورس تكثیر و كاهش توسط هتل ادا می شود. افرادی که با مرادها کاری به سفر رفته اند نیز می توانند از اتاق جلسات و خدمات آن مصرف کنند. پارکینگ مفتی و غیررایگان و امن در هتل چیز است و تهی دست به رزرو قبلی ندارد. ورود بهیمه ها خانگی به هتل حرام است. مهمانان هتل می توانند ساعت ۱۲ ظهر تا نیمه شب چک این خود را به كاربستن دهند و برای تغییر دادن اتاقشان از ۸ صبح تا ۱۲ ظهر زمان دارند. آن ها به زبان های انگلیسی وتایلندی پاسخگوی شما خواهند بود. در ادامه در مطلب هتل های بانکوک در مورد آشنایی با هتل پرینس پالاس بانکوک بیشتر می گوییم

آشنایی با هتل پرینس پالاس بانکوک

امکانات تفریحی

در هتل امکاناتی از جمله تراس، استخر شنای فضای باز و مستور قرار دارد. با آهار هزینه تكثیر و كاهش می توانید از جماعت بدنسازی، سونا و مرکز اسپا هتل پرینس پالاس بانکوک كاربرد کنید. اینترنت بلاعوض :صفت بی مزد بدون آهار مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه دولت یاموسسات شهریه در همگی قسمت های هتل در دسترس می باشد.

رستوران های هتل

رستوران چاینا پلاس: رستورانی که غذاهای چینی و كالا اقسام دیم سام را برای نهار و شام سرو می کند.کروا ماهانک اسکای لانج اند کاراوک: رستورانی با اقمشه غذاهای چینی و تایلند برای یک شام غیر رسمی.کافه پرینس: رستورانی بین المللی که برای صبحانه به صورت بوفه و برای شام به صورت انتخابی از منو فعالیت ها می دهد.کافه کوکونات: کافه ای در کنار حوض که كالا اقسام نوشیدنی، اسنک و غذاهای سبک را از ۱۰ صبح تا ۱۲ شب بسامان می کند.شینسن سوشیسوشی بار: انواع غذاها و شربت های محلی و ژاپنی برای شام به صورت منو و برای نهار به صورت بوفه طبخ می شوند.

امکانات اتاق های هتل

اتاقی های دارای اینترنت مجانی هستند. این اتاق ها دارای حمام شخصی، لوازی آرایشی صحی رایگان، دمپایی، میز، تلوزیون متصل به شبکات جهانی، نظام سامانه تهویه مطبوع، مینی بار، سشوار، حوله حمام، دوش و تخت نقصان ( در صورت در خواست) می باشند. چشم انداز همه اتاق رو به شهر است.

آشنایی با هتل پرینس پالاس بانکوک

انواع اتاق های هتل

  • اتاق های دولوکس: این اتاق ها ۴۵ متر مربع وسعت دارند و دارای یک تخت کینگ سایز هستند و دو كلان سال می توانند در آن جایدهی کنند.
  • اتاق سوپریور: اتاق هایی با ۳۵ متر مربع وسعت که دارای یک تخت دابل بزرگ یا دو تخت تویین می باشند و می توانند ضیف ۲ بزرگ سال باشند.
  • اتاق سوپریور تریپل: این اتاق ها مجموعا ۳۵ متر مربع مساحت و دارای یک تخت دابل بزرگ عدو با دو تخت سینگل هستند که امکان افزایش کردن تخت به آن نیز وجود دارد و ۴ بزرگ سال مصاحب یک کودک می توانند در آن جایگیری کنند.
  • سوییت دو خوابه خوانواده: با ۵۸ متر مربع وسعت دارای یک تخت دابل بزرگ و دو تخت سینگل می باشند که ۴ بزرگ سال می توانند در آن بمانند.
  • سوییت سه خوابه: دارای دو تخت دابل و دو تخت تویین است و ۵۸ متر وسعت دارد که ۶ بزرگ سال می توانند در آن اقامت داشته باشند.

مرکز خرید MBK:تا شما ۵ کیلومتر گزند تفرق دارد که با تاکسی، ۱۸ نكته لحظه و پیاده ۳۳ دقیقه در راه خواهید بود.استادیوم ملی:۸ کیلومتر است که با مترو حدود ۱ ساعت طول خواهد کشید و بعد از آن کمی پیاده روی دارید. تاکسی شما را ۲۳ نكته لحظه ای می رساند.

بانکوک سیتی پیلار:۳ کیلومتر از شما دورتر است که با تاکسی ۱۱ دقیقه، با كاپیتان ۳۶ لطیفه و پیاده ۳۵ نكته لحظه در راه خواهید بود.کاخ بزرگ:۶ کیلومتر است که با تاکسی ۱۴ نكته لحظه زمان می برد. سرنشین هم شما را ۳۵ دقیقه ای می رساند. پیاده نیز ۴۵ نكته لحظه راه است.خیابان خائوسان:این خیابان از هتل آسیا بانکوک ۳ کیلومتر دورتر است که توسط سرنشین باید ۳۳ نكته لحظه را در نظر بگیرید و توسط تاکسی ۱۵ لمحه ای می رسید. پیاده نیز سی لمحه راه در پیش دارید.

آشنایی با هتل پرینس پالاس بانکوک

وات آرون:۵ کیلومتر با شما فاصله دارد که تاکسی شما را ۳۰ لطیفه ای به آنجا می رساند. توسط سرنشین بعد از ۱ ساعت و ۱۵ دقیقه خواهید رسید.بازارگاه چاتوچاک:۲۱ کیلومتر با این راسته فاصله دارید که با تاکسی حدودا ۳۴ لمحه طول می کشد و با متروی شهری و كشتی حدودا ۱ ساعت و نیم زمان می برد.گزند تفرق تا جمعیت دون موآنگ بانکوک:برای اینکه به این دسته بروید، حدودا ۸ کیلومتر فاصله دارید که اگر با تاکسی به آنجا بروید ۴۰ لطیفه زمان خواهد برد. نیز می توانید با قطار شهری و اتوبوس بروید که بعد از ۱ ساعت و ۵۶ دقیقه می رسید.

گروه بین المللی سووارنابومی: تقریبا ۳۲ کیلومتر با این باند گزند تفرق دارید. با تاکسی در ترافیک سنتی شهری می توانید طی ۳۴ نكته لحظه به این جوخه برسید. مترو هم گزینه دیگری است که حدودا ۱ ساعت و نیم برای آن باید زمان بگذارید.

مطلب پیشنهادی

میمون های تایلندی کجا هستند

میمون های تایلندی کجا هستند

شاید برایتان جالب باشد که قبل از آغاز سفر به تاپ :صفت عالی مکان ها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *