خانه / بانکوک / هتل های بانکوک / آشنایی با هتل ۴ ستاره ی تویین تاورز
آشنایی با هتل 4 ستاره ی تویین تاورز

آشنایی با هتل ۴ ستاره ی تویین تاورز

هتل تویین تاورز در مرکز بانکوک ثبوت دارد ، این هتل تا مرکز سودا سیام پاراگون ۱۰ دقیقه وهن آسیب دارد. تویین تاورز دارای یک مرکز اسپا ، برم و ۶ غذاخوری می باشد. پارکینگ هتل مفتی و غیررایگان است. هتل تویین تاورز ۲۰ نكته لحظه تا مرکز بیع پلاتینوم و ۴۰ نكته لحظه تا باند بین المللی Suvarnabhumi فاصله دارد. خانه های نوین اخیر این هتل دارای دریچه های مبصر مبصر بزرگ تر تر می باشند که علت می شود نور غریزی مرحمت به اندر سرا ها واقف شود. همچنین یک تلویزیون کابلی و یخچال کوچک هم تو خانه ها شی می باشد. در ادامه در مطلب هتل های ۴ ستاره بانکوک در مورد آشنایی با هتل ۴ ستاره ی تویین تاورز  بیشتر می گوییم.

آشنایی با هتل 4 ستاره ی تویین تاورز

میهمانان می توانند از كارها خدمت گزاری ها مشت ومال این هتل قسمت بختك مند شوند یا در سالون بدنسازی به ورزیدگی تمرین كردن بپردازند. در این هتل كارها خدمت گزاری ها تغییر ارز نیز ارائه می شود. كاباره گلد تیک گونه ها غذاهای ولایتی و غیربومی را سرو می کند ، در مطعم های آخرت می توانید اجناس غذاهای بین المللی و ژاپنی را آروین کنید.

این هتل با دسترسی كم بها به شهر، در مرکز بانکوک تحكیم دارد. مرکز شراء سیام پاراگون ۱۰ دقیقه، مرکز معامله پلاتینوم ۲۰ دقیقه، فرودگاه بین‌المللی سووارنابومی ۴۰ لمحه تا هتل فاصله دارند. کلیه ۶۶۰ بیت هتل به اسلوب تهویه مطبوع، دریچه های ارشد و نور گیر، یخچال و تلویزیون کابلی و دوش مجزا بسیجیده هستند. اقمشه تایپ حجره ها مشتمل سرا استاندارد، بیت دلوکس، سرا سوپریور، سوئیت جونیور، سوئیت دلوکس و سوئیت پرزیدنتال است.

این هتل در ۱۶ اشكوبه و در دو برج کنار هم خلق شده است و به هم علامت نام تویین تاورز را از باب این هتل غلبه کرده اند. در مرتبه آسمانه پنجم و ما بین دو برج یک بركه در فضای باز تعبیه شده که جلوه واقعا جالبی دارد. میهمان و میزبان می توانند از مشت ومال تایلندی و تالار اسپا و ورزش در مرکز نسبت اندام هتل لذت ببرند. حوضه روباز، جکوزی و سونا از دیگر امکانات تفریحی است که مهمانان با جایگیری در این هتل می توانند از آن ها استفاده کنند.

آشنایی با هتل 4 ستاره ی تویین تاورز

ارائه خدمت ها ارزی و فعالیت ها تور گردشگران نیز از بعدی كارها خدمت گزاری ها هتل است. كافه گلد تیک انواع غذاهای بوم زاد را سرو می کند. در بار های اخری می توانید گونه ها خوراک های بومزاد :صفت بومی و دنیوی كلی از همه غذاهای سنتی کانتونیایی و غذاهای ژاپنی را نوش جان کنید.

امکانات هتل تویین تاورز بانکوک

خدمات دربان، آلت خودپرداز، انبار چمدان، صرافی، میز جلو ۲۴ ساعته، خدمات احتراس از کودک، لاندری، فروشگاه، جعبه امانات در پذیرش، منزل های خانوادگی، روم سرویس، خانه های بدون سیگار، قاعده تدلیس مطبوع، آسانسور، دستگاه نیرنگ مطبوع، گرمابه اختصاصی، ابزار بهداشتی، میز تحریر، سوار كردن نصب كردن قطعات مختلف یك دستگاه (رادیو ال سی دی با کانال های کابلی، یخچال، تلفن، اسپا، استخر روباز، جکوزی و سونا، ماساژ، حراست از کودکان، بار و بار، آرایشگاه، روزنامه، فروشگاه

مطلب پیشنهادی

بهترین جنگل های تایلند

بهترین جنگل های تایلند

اه های تكثر برای لذت بردن از فطرت متنوع تایلند وجود دارد. برخی ها به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *