خانه / بانکوک / شرایط اخذ بلیط هواپیما برای سفر به بانکوک
شرایط اخذ بلیت هواپیما برای سفر به بانکوک
شرایط اخذ بلیت هواپیما برای سفر به بانکوک

شرایط اخذ بلیط هواپیما برای سفر به بانکوک

فاصله هوایی تهران تا بانکوک پیچاپیچ ۷ ساعت است و با نگرش به ۳.۵ ایام فرق عمر ٬ اگر از فرودگاه راهنما IKA تهران دوره ۸ صبح صعود داشته باشیم گیتی ۶.۵ عصر همانروز در هیات خطسیر مد تازه BKK بانکوک دامنه خواهیم آمد. و تا برون رفت سركشی از هیات خطسیر و واگذاری بیت هتل در بانکوک زمانه ۸ شب خواهد شد. پس در طرح ریزی روز اول سفر تایلندتان این نکته را در نظر داشته باشید. در ادامه در مطلب بانکوک در مورد شرایط اخذ بلیت هواپیما برای سفر به بانکوک بیشتر صحبت خواهیم کرد.

شرایط اخذ بلیت هواپیما برای سفر به بانکوک

فرودگاه بانکوک

فروردگاه بانکوکشهر بانکوک دارای دو باند قدیم و باب است و در حال تامین همه پروازهای بین المللی از گذرگاه جدید Suvarnabhumi Airport ایفا به جریان انداختن می شوند. این جمعیت که در سال ۲۰۰۶ پیامد باند كهن Don Muang Airport شده است، در نیمروز جهات شرقی بانکوک استقرار دارد. حزب سوارنابومی بانکوک که از ۲۸ سپتامبر سال ۲۰۰۶ تالی جمعیت كهنه و جدید فقره سبب پروازهای بین المللی شده است، دارای بلندترین برج کنترل در آسیاست.

فرودگاه قدیم نیز که اکنون بی زن درعوض جهت پروازهای داخلی و نیز استفاده طایفه خسروانی به کار می رود، در ۲۰ کیلومتری شیمه شهر بانکوک استواری دارد و یکی از قدیم ترین دسته های بین المللی در كرانه ها و انفس است.- جمع بر بانکوک، در شهر چیانگ مای در سجیه تایلند و هم اینگونه در آبخست پوکت، بلیت هواپیما جمعیت بین المللی نیستی دارد و تای ایر Thai Air خط هوایی ملی تایلند است.

  • بلیت + پاسپورت تایلند با هواپیمایی ماهان  ۵۰۰ به بالا
  • بلیت + جوازعبور تایلند با هواپیمایی قطر ایرویز ۷۰۰ به خراج یقیناً پیوستگی به کلاس پروازی نیز دارد

انتقال از فرودگاه  تا شهر بانکوک

برای حیله از مطار نوار بانکوک به شهر میتوان از مسافر(خودرو ٬ مترو و تاکسی وخط ترن هوای استفاده کرد  اتوبوسهای اکسپرس در سه رنگ سبز ٬ آبی و زرد مسافران را جابجا میکنند که تا بانکوک از ۳۵ تا ۱۵۰ بات به خاطر هر نفر ورودی ستاندن می کنند و اتوبوسهای خط زرد به خاطر پاتایا و شهر نونگ خایی سرویس دارند. تاکسی ها با ثنایا ۲۰۰ الی ۴۰۰ بات شما را تا مرکز بانکوک خواهند برد

شرایط اخذ بلیت هواپیما برای سفر به بانکوک

.توصیه می کنم دوستانی که به تایلند سفر می کننند از باب پول تاکسی ثنایا ۵۰۰ تا ۶۰۰ بت (واحد پول تایلند) رو از پارس با خودشون ببرن و ادامه پول رو اسکناس های ۵۰ و ۱۰۰ دلاری ببرن ( اسکناس ۵۰ و ۱۰۰ دلاری اونجا به اهمیت اعتبار بهتری Exchange میشه ) . قابلیت تاکسی اونجا بسی سوا هست و باید چونه زد (دقیقا مثل ایرانه) . تاکسی ها با نقدینه ۴۰۰ بت شما رو تا وسط شهر بانکوک میارن ولی باید اول باهاشون سندیت استحقاق رو توافق کنید و هیچ وقت اهمیت اعتبار رو به دلار بهشون نگید و وقتی صلح کردید پول رو قبل از بیرون تشریف فرما شدن از جوخه به اونها بدید . من بی خانمان با ۲۰ دلار درعوض جهت اتصال به مرکز شهر راكب تاکسی شدم و تقریبا دو معادل پول دادم . از مرکز شهر تا هیات خطسیر تقریبا ۴۵ لمحه طول میکشه .

مطلب پیشنهادی

هتل 4 ستاره ی رامادا دی ام ای بانکوک

هتل ۴ ستاره ی رامادا دی ام ای بانکوک

در صورت خواهش شما  و با آهار مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *