خانه / چیانگ می / آشنایی با باغ وحش چیانگ می
آشنایی با باغ وحش چیانگ می

آشنایی با باغ وحش چیانگ می

در باغ وحش پیانگ مای بیش از ۴۰۰ گونه یكسان درنده ها تعیش می کنند. در این باغ وحش حیواناتی مثل فیل، ببر، شامپانزاه، کرگدن و اسب آبی خوش زیستن می کنند. افزون بر حیوانات جالب در باغ وحش امکانات جالی معتاد خواهر شبیه قردم زدن در باغ پرندگان، آکواریوم آبی  و هنرپیشه های باغ وحش چانگ چانگ و لین هوی که از سال ۲۰۰۳ سفیرها چین در باغ وحش هستند. در ادامه در مطلب چیانگ می در مورد آشنایی با باغ وحش چیانگ می بیشتر صحبت می کنیم.

آشنایی با باغ وحش چیانگ می

تاکید در این موضع و آنجا این است، محیطی خلق کنند که حسطبیعت را بدهد و چنین به نظر برسد که گویی حیوانات و بازدیدکنندگان در دل انشا هستند. كثرت از ساحت ها، آمخته نمایشگاه زرافه و گورخر، دارای رمپ ها و مسیرهایی هستند که به بازدیدکنندگان امکان می دهد تا با ساکنان خزدار باغ وحش از نزدیک ملاقات کنند. مواظبت و درس و تدریس رجحان اصلی در باغ وحش چیانگ مای است؛ جانواران به خوبی احتراس می شوند و کاملا نشیط و دلمرده و سالم هستند. جمعیت ستوران و آدمیان باغ وحش به مرتبه ازدحام انسانی شمال تایلند یكسان است.

در این مكان شما طیف گنده عریض ای از گونه های آسیای جنوب شرقی را پیدا خواهید کرد، آشنا گربه غول پیکر Mae Khong، ببر و  نوعی بز نادر، که تقریبا ۷ هزارهزار سال بدون دگرگونی زوی کره زمین معیشت خوش گذرانی كردن کرده است. افزون بر این گونه های ناحیه ای، باغ وحش خانه ای برای جانورانی از همه نواحی جهان از جمله آلپاکا از آمریکای جنوبی، زرافه ها و گورخرها از آفریقا، کانگورو و نوعی سگ وحشی (دینگو) از استرالیا و نوعی جغد (مرغ حق) از افرنگ و وفور و كمی دیگر است.

آشنایی با باغ وحش چیانگ می

یک نشان دادن واقعا غیر كهن و مدرن عرضه پنگوئن است. بینایی دیدار پرندگان که به طور سنتی درمناطق قطبی خوش گذرانی می کنند در حالی که شما در کشور تایلند هستید که قطعا در ستون چیزهای عجیبی قرار می گیرد که  شما هر روز بینایی دیدار نمی کنید.

طراحی باغ وحش چیانگ مای

باغ وحش چیانگ مای محوطه علاوه صولت را پوشش می دهد، بدین سبب قبل از این که گردش خود را آغاز کنید اطمینان حاصل کنید که با نمایشگاه های آن به خوبی آشنا شوید و به آراستگی اولیت و حله قرار گیریشان آن ها را سركشی کنید تا زمان داشته باشی به تمامی قسمت های مورد میل خود سر بزنید. نزدیک در ورودیه ساحت احتراس قفس ها است مکانی که بهیمه ها کوچک تر در آن قرار دارند. قفس های به شکل قفس های كهن باغ وحش ها که در میان گل های رنگارنگ قرار غمگین اند.

آشنایی با باغ وحش چیانگ می

پس ار پشت سر ارزیابی كردن حق الورود به باغ وحش فضای باز می سید، که حدود ۴۰ هکتار وسعت دارد. این قسمت از باغ وحش چیانگ مای با دیوارهای بلند منعقد شده است چرا که گونه های متعددی از چهارپایان آزادانه و در کنار آدم ها در آن گردش می کنند. قدم زدن در پیاده رو آن امکان تماشای ستوران و آدمیان از نزدیک و آشنا شدن با شیوه زندگی آن ها را در آزادگی گردشگران می گذارد.منطقه آموزش دهی بهایم و بلوكها تفریحی در سمت پشتی باغ وحش واقع شده اند، در نزدیکی دریاچه ای دلپذیر که محل مناسبی برای برپایی پیک نیک  صرف یک نهار دلپذیر است.

پانداها

در این باغ وحش روزانه نشان دادن های زاید اجرا می شود که نمایش پانداها به صلحجویی در صدر لیست این دستور كار های تفریحی قرار می گیرد. چانگ چانگ و لین هوی (تایلندی ها آن ها را با نام تیان و تیو می شناسند) کاریزماتیک ترین و فوتوجنیک ترین ساکنان باغ وحش هستند. برای آن ها ساحت ای نقشه كشی کرده اند  با دقت تمام آب و هوای سرد کوهستانی را در آن قرار داده اند. ساخت چنین مکانی هزارهزار ها بات برای تایلندی ها مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه داشته است اما باعث شده در هوای گرم این ناحیه این ددان سردزی خانه ای رخیص داشته باشند.

پانداها صبح ها بیش ترین تفحص را دارند. با جیغ و داد بازی می کنند، کشتی می گیرند و با آلات بازی های ویژه ای که در خانه های مخصوصمخصوص :صفت خاص به فردشان دارند بازی می کنند. اگر بعد از ظهر به سركشی از پانداها بروید تمام مدتی که شما به تماشای آن ها غنوده و بیدار درازكشیده و ایستاده اید، پانداها نیز به تماشای شما خواهند نشست. اگر قصد دیدار مجدد از پانداها را دارید هر بزرگ سال باید ۱۰۰ بات و برای کودکان ۵۰ بات افزایش جلا کنید. اگر به باغ وحش چیانگ مای رفتید در دیدار از آن ها بروبرگرد نکنید چرا که هیچ بازدیدی از این باغ وحش بدون دیدم پانداهای بی قید آن کامل نخواهد بود.

آشنایی با باغ وحش چیانگ می

گشت و گذاردر باغ وحش چیانگ مای

مناطق اصلی باغ وحش چیانگ مای با یک جاده بلند و آزگار که در مسیرهای مقوس از در ورودی تا دریاچه می رود و بر می گردد به هم متصل هستند. وقتی می گوییم تمام منظورمان متجاوز طولانی است. به خاطر داشته باشید که وسعت باغ وحش بیش از ۲۰۰ هکتار است. پس از پیاده روی نیمی از آن، ممکن است عاطفه حس کنید که دیگر توانی در بدن ندارید که وارد قسمت بعدی آن می شوید. یقیناً ورود ادوات نقلیه با داخل پارک آزاد است، پس اگر پیاده روی تمام شما را خسته می کند یا درك می کنید تمول اجرا آن را ندارید، می توانید با كاربرد از سواری قسمت های مختلف آن را ببینید.

مطلب پیشنهادی

آشنایی با هتل سیریپانا ویلا ریزورت چیانگ مای

آشنایی با هتل سیریپانا ویلا ریزورت چیانگ مای

هتل سیریپانا بشكم ریزورت چیانگ مای Siripanna Villa Resort Chiang Mai ، جز هتل های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *