خانه / چیانگ می / راهنمای سفر به چینگ مای
راهنمای سفر به چینگ مای

راهنمای سفر به چینگ مای

شهر چیانگ مای یک منطقه مسکونی در نزدیکی شهر بانکوک در تایلند است و حدود ۶۰۰ کیلومتر از بانکوک گزند تفرق دارد. پروازهای بانکوک به چیانگ مای تنها یک ساعت طول می‌کشد. یقیناً برای چسبیدگی به این شهر از بانکوک با كاپیتان هم می توانید بروید اما خوب بجای این که یک ساعت در راه باشید باید ۱۲ ساعت آرزومند باشید تا به چیانگ مای برسید. سطح اندازه گیری این شهر حدود ۴۰ هزار کیلومتر بوده و اجتماع آن برحسب با آمار سرشماری که در سال ۲۰۱۷ اجرا شده حدود ۱۳۱ هزار نفر می باشد. در ادامه در مطلب چیانگ مای در مورد راهنمای سفر به چینگ مای  بیشتر صحبت می کنیم.

راهنمای سفر به چینگ مای

اطلاعات کلی شهر چیانگ مای

  • زبان رسمی: تایلندی
  • واحد پول رسمی: بات تایلند (THB)-
  • نوع برق شهری: ۲۲۰ ولت – ۵۰ هرتز
  • پیش تعداد تایلند: ۶۶+
  • اختلاف ساعت با تهران: ۳:۳۰+

آب و هوای شهر چیانگ مای

شهر چیانگ مای هم معتاد خواهر شبیه دیگر شهرهای کشور تایلند، دارای آب و هوای گرم و بران است. منسجم در این شهر بارش می باید و هیچ پیش بینی نمی توانید از قبل بکنید پس پایان دایم لباس نازل و گران همنشین خودتا داشته باشید تا اگر مطر زد سفرتان مختل نشود. كامل بلوز ركابی زمان سفر به این شهر از اکتبر تا آوریل هست که هوا اضافه خوب و بی حركت می شود.
هزینه ی اقامت در شهر چیانگ مای

یکی از مهترین صنعت های کشور تایلند سیاحت است، به این دلیل برای سفر به شهرهای توریستی این کشور نظیر بانکوک، پوکت و چیانگ مای بی نوا به وحشت نیست. شما برای اقامتتان تنها باید استاندارد سرمایه ای که می خواهید برای برای هتل یا هاستلتان مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه کنید را مشخص نمایید و سپس یکی از هتل های این شهر را آزادگی کنید. در تماس با بیتوته در هاستل باید بگوییم که نباید همان انتظاری که در مورد امکانات و امنیت در هتل را دارید از هاستل های این شهر هم داشته باشید.

راهنمای سفر به چینگ مای

لازم به ذکر است که شعبه مسافرتی الی گشت در اکثر نقاط دنیا دارای امکان رزرو هتل است و همچنین شما می توانید قبل از رزرو با مشاوران این كلكسیون که به طور ۲۴ ساعته نیكو نشان دادن مشورت هستند جهت قدرت و هتل مورد نظرتان وسیله نمایید. در دنباله راهنمای سفر به چیانگ مای به چند هتل خوب در این شهر استعاره خواهیم کرد.

هتلی که در راهنمای سفر به چیانگ مای می خواهیم به آن تمثیل کنیم، هتل ۵ هنرمند ی لوکس با نگارگری برنامه ریزی مدرن و عالی با امکانات رفاهی فوق العادهاست. از جمله امکاناتی که این هتل دارا هست نیز شامل جکوزی، سالن بدن سازی، اینترنت مجانی و غذاخوری بین المللی است. این هتل در مرکز شهر چیانگ مای قرار دارد و مسلماً لازم به ذکر است که سطح قیمت این كافه بالاس اما درخوره امکاناتی است که به شما ارائه می دهند.

هتل یو چیانگ مای

دیگر هتلی که می خواهیم در راهنمای سفر به چیانگ مای می خواهیم معرفی کنیم، هتل ۴ آكتور ی یو است. این هتل تنها ۲۰ نكته لحظه با گروه وهن آسیب دارد و دارای ترانسفر فرودگاهی است. از جمله امکانات این هتل شامل سالن بدنسازی، اتاق کسب و کار، اینترنت و مطعم بی نظیر می باشد.

هتل ریمپینگ ویلج

اگر بخواهید در طول سفرتان اقتصادی عمل کنید، می توانید هتل ۳ هنرپیشه ی ریمپینگ ویلج را اختیار کنید. این هتل دارای اثاث ایده آلی برای اتراق است و سرویس های مناسبی را به شما عرضه خواهد دارد و علاوه براین لازم است بدانید که دارای ترانسفر فرودگاهی هم می باشد.

راهنمای سفر به چینگ مای

هزینه ی خورد و خوراک

در شهر چیانگ مای بلوز بی آستین غذاهای خیابانی را با کمترین قیمت می توانید میل کنید. افزایش بر غذاهای خیابانی غذاخوری های این شهر بهترین غذاهای اروپایی و تایلندی را مسافران خود عرضه می دهند. منظور می کنیم که حتما برای وعدهی شامتان خاتونک بخورید، دیگر غذای محبوب تایلندی ها سوشی است که با تنوع كثرت عمل به طبخ آن می نمیاند. غذاهای تایلندی معمولا بحری آبزی هستند و هر گونه گوشتی را کباب می‌کنند

در بقا راهنمای سفر به چیانگ مای به مهمانخانه های بی نظیری که دراین شهر تایلندی و بازهم مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه های مهمل به غذا بر اساس آمار سایت رسمی Numbeo می پردازیم.

مطلب پیشنهادی

میمون های تایلندی کجا هستند

میمون های تایلندی کجا هستند

شاید برایتان جالب باشد که قبل از آغاز سفر به تاپ :صفت عالی مکان ها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *