خانه / آشنایی با تایلند / با سواحل تایلند بیشتر آشنا شوید
با سواحل تایلند بیشتر آشنا شوید

با سواحل تایلند بیشتر آشنا شوید

پوکت که “poo-ket”  تلفظ می شود، بزرگترین جزایر در تایلند است. پاتونگ ، بزرگترین ساحل جزیره، جانانه ترین ساحل تایلند است. با یک خط ساحلی گسترده، شن و ماسه سفید سفید، آب گرم، و وفور و كمی از هتل ها، كاباره ها و خرید در فاصله پیاده روی، این غیر ممکن است در این موضع و آنجا خسته شوید. تعیش در شبهای پر جنب و جوش شبیه به این است که جذب یک فستیوال می شود و اسکی جت در طول روز را برای لهوولعب در روز قدرت و می کنید . کسانی که به ظهر آرامش بیشتری هستند میمکن است در جای دیگری به سر ببرند. ساحل پاتونگ برای مسافرانی است به پی شارژ شدن هستند. ارچه پاتونگ شلوغ است، اما افزون مدنی جمعی است. اگر شما به بنابرین جایی در میان كرانه ها برتر تایلند هستید، این مكان را پیدا خواهید کرد. در ادامه در مطلب آشنایی با تایلند در مورد با سواحل تایلند بیشتر آشنا شوید بیشتر صحبت می کنیم.

با سواحل تایلند بیشتر آشنا شوید

ساحل رایلی، کرابی

اگرچه از در اصل در ولایت اصلی تایلند است، ساحل رایلی در کرابی فقط توسط قایق قابل دسترسی است و آبخست ای مثل آن در اکثر مقصدهای ساحلی جانان تایلند پیدا نخواهید شد. آب آبی روشن، جزایر کوچک در افق و صخره های باری :صفت قید به هرجهت ، كناره ها کوچکی که معمولا در طول تمام فصل ها شلوغ است، تبحر کرده است.

رایلی به نشانی یک کوهنورد سنگ در تایلند در نظر رنجیده شده است. چندین مكتب ی کوهنوردی به شما می آموزند که مجموعه ایده هاو مفاهیم تجریدی صعود و چالش های ورزشی چیست؟ برای کوه نوردان با آزمون کم، متجاوز عالی است و فرصتی برای امتحان انفرادی در آبهای عمیق، تا جایی که می توانید بدون انحصار صعود کنید و سپس به دریا بپرید. به غیر از صخره نوردی، شنا، و snorkeling، چیز دیگری وجود ندارد، اما مناظر زرق و برق دار را شگفتی خودبینی خواهید کرد. هرچند ساحل رایلی هنوز علاوه ساکت و کم رفاه و خرابی یافته از یار ترین كرانه ها تایلند است.

لانگ بیچ، کوه لانتا

لانگ بیچ در آبخو کوه لانتا که از اسمش پیداست زیاد آزگار است. این نیز مسلما یکی از بهترین و وسیع و كم عرض ارشد ترین كناره ها تایلند است. غذاخوری های كم قیمت در ساحل و جهت های منحصر به فرد Koh Phi Phi در افق، احساسات حتی “عجیب و غریب” را به شما گردن باری می کنند. بر خلاف وفور و كمی از سواحل دیگر در کوه لانتا ، لانگ بیچ تقریبا از سنگ های تیز و كشنده برای شنا کردن معتاد خواهر شبیه جوجه های آبی تقریبا خالی است.

با سواحل تایلند بیشتر آشنا شوید

یک شن و ماسه شیبدار، شب و روز را برای شنا کردن رویایی مرتب می کند. گرچه لانگ بیچ زمانی به طور عمده پر از خانه های ساحلی و غذاهای مناسب قیمت بود، اما این صحنه معاصر بسیار طایفه ها را دربر می گیرد. هشتن كلاه خود از این، بده وبستانها رفتارها خوب در محل اقامت می تواند به خصوص در سمت شمالی لانگ بیچ مورد استعمال قرار گیرد. در شبها، لانگ بیچ فقط آشیان كم ارزش سروكار فامیلی است. مهمانیها (برخی در ساحل، برخی در محل های راه در جاده) بسته به اینکه شما چه هوس دارید، به آسودگی در معرض توان است. کوه لانتا افزون دیگرگون از كنار اش، پوکت آن است.

ساحل هوآ هین، هوآ هین

هوآ هین به نشانی یکی از كامل بلوز ركابی جذبه های كناره ها نزدیک بانکوک لحاظ می شود و برای مردم محلی و بازدیدکنندگان بین المللی علاوه محبوب است. محبوبیت بیشتر به لطف بقا خط ساحل، چیزهای زاید برای ایفا به جریان انداختن دادن و به سهولت از بانکوک در دسترس است.

پایین های ساحلی تقریبا به آرامی خلیج فارس می باشد، بنابراین هرچند این بهترین ساحل برای شنا کردن نیست، اما جای خوبی برای خویشان های کوچک است. و نو از جهد های ساحلی و ورزش های آبی، هوآ هین دارای حوض های آبگرم سالم و بین المللی و بازهم زمین های گلف در سطح جهانی است. در برخی حال و برای با خلق بودن، از پارک ملی کاهو Sam Roi Yot  خیلی دور نیست. نوار اصلی هوآ هین شلوغ است. فرصت های زاید برای لذت بردن از زندگی شباشب و میانه روز خوری وجود دارد. اگر تمام ترافیک شروع به خراب شدن حال شما می کند، فقط کمی دورتر از جنوب به نوار ساحل آرام در Pranburi  بروید.

ساحل کتا، پوکت

تنها در وهن آسیب دو مایل از اجتماع وساحل شلوغ پاتونگ و جنوب ساحل کارون، ساحل کتا واقع شده است – ساحل ماسه ای ساکت تر و راحت تر در جنوب پوکت. کتا دارای همه چیزهایی است که پوکت را بسیار محبوب می کند: درختان نخل، آب گرم و مناظر زیبا – اما تكثر از هتل های بلند و یا مراکز خرید در حد نیست. خط ساحلی، یک ساحل زرق و برق دار را نشان می دهد. Snorkeling را می توان در جوانب انتهای شمالی ساحل کتا آروین کرد. لوازرمش را می توان از بوتیك های شیرجه و یا فروش شده در مینی مارک های محلی سود کرد.

با سواحل تایلند بیشتر آشنا شوید

برای یک عکس عالی و کوکتل به همنشین یک چشم انداز زیبا بین ساحل کتا و نای هارن بروید. در طول فصل خلوتی، امواج در ساحل کتا می توانند شدید باشند و این باعث می شود که جایی برای درگذشت و گشت و گذار بوگاتی كم بها باشد اما برای مسافران با کودکان كم قیمت نیست. به یاد داشته باشید که هرزمان به پوکت سفر می کنید در طول سور گیاهخواری بسیارشلوغ اما جذاب پوکت که لااقل و اكثراً ۱۰ روز طول می کشد نباشد.

ساحل لامی، کوه ساموئی

اگر چه كناره ها کوه ساموئی را می توان به عنوان یک بسته یفر به عدو بانکوک در نظر گرفت زیرا با یک پرواز کوتاه از بانکوک قابل معرض توان است. به طور کامل برای ملاقات کنندگانی ارزان است که به پس پرسپكتیو زیبا، شنا کردن، و چیزهای دیگری که خارج از آب است. خوشه های درختان نخل و آب فیروزه ای، ساکنان ساحلی عجیب و غریب که در ساحل لامی دیده می شوند. برای تفرج عجیب و غریب از خورشید، نگاهی به وات خونارام که جسد امپراتور باآبرو آن مومیایی شده است که  در داخل یک قاب شیشه قرار گرفته است.

مطلب پیشنهادی

بهترین جنگل های تایلند

بهترین جنگل های تایلند

اه های تكثر برای لذت بردن از فطرت متنوع تایلند وجود دارد. برخی ها به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *