خانه / کشور تایلند / ویزای تجاری تایلند
ویزای تجاری تایلند
ویزای تجاری تایلند

ویزای تجاری تایلند

این روزها هستند افراد زیادی که ترجیح می دهند ادامه زندگی و کار خود را در کشوری دیگر سپری کنند. حال ممکن است این افراد تنها جهت زندگی قصد سکونت در خارج از کشور را داشته باشند یا دانشجو بوده و برای ادامه تحصیل به خارج می روند یا حتی برای کار و تجارت! هر دسته از این افراد قبل از مهاجرت به خارج از کشور ملزم به دریافت ویزای مخصوص کشور مقصد می باشند.

برای مثال کسی که قصدش از مهاجرت به کشوری دیگر تجارت می باشد، باید ویزای تجاری خود را قبل از سفر به همراه داشته باشد. در مقاله پیش رو می خواهیم سری به قوانین دریافت ویزای کشور تایلند بزنیم و ببینیم برای دریافت ویزای تجاری تایلند چه اقداماتی باید انجام داد.

ویزای تجاری تایلند
ویزای تجاری تایلند

ویزای تجاری تایلند مخصوص کسانی است که قصد کار در این کشور را دارند، برای کار به ویزای تجاری NON-B و مجوز کار Work Permit نیاز است. توجه داشته باشید که اگر فقط ویزای تجاری به همراه داشته باشید و مجوز کار در کشور تایلند را نگرفته باشید، مرتکب جرم شده اید(!) و در ادامه حتی مجازات و اخراج از این کشور را به دنبال خواهد داشت.

ویزای تجاری تایلند
ویزای تجاری تایلند

همچنین لازم بذکر است که برای آن دسته از افرادی که درخواست ویزای تجاری تایلند را داشته و دارای مدارک قانونی مرتبط نیز می باشند، سفارت فقط قادر به ارائه ویزای یکبار ورود تجاری می باشد که اعتبار آن هم ۳ ماهه می باشد. این افراد و یا شرکتهای مربوط به آنان، می بایست به محض ورود به این کشور با مرجع مربوطه در تایلند جهت تمدید نمودن ویزا و قانونی کردن اقامت خود در تایلند تماس برقرار نمایند.

ویزای تجاری تایلند
ویزای تجاری تایلند

مراحل دریافت ویزای تجاری تایلند

  1. شناسایی و تایید شدن ویزای غیر مهاجرتی NON-Immigrant
  2. آماده سازی کردن فرم اسـتخدام
  3. پر کردن فرم های مربوط به درخواست مجوز کار
  4. جمع آوری نمودن مدارک مورد نیاز
  5. پر کردن فرم عـریضه کاری

مطلب پیشنهادی

تور تایلند توروز 98

تورهای نوروزی به مقصد شرق آسیا!

تایلند یکی از پر طرفدارترین کشورهای جنوب شرقی آسیا در میان توریست‎هاست. این کشور به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.