خانه / کشور تایلند / نکات استفاده از تور تایلند در نوروز ۹۷
نکات استفاده از تور تایلند در نوروز 97
نکات استفاده از تور تایلند در نوروز 97

نکات استفاده از تور تایلند در نوروز ۹۷

کشور تایلند دارای جاذبه های گردشگری می باشد که تاثیر زیادی بر روی بازدیدکنندگان و توریست ها دارد و افرادی زیادی به این کشور زیبا سفر می کنند. مردم تایلند واقعا خون گرم هستند، اگر حیوان با شما به روشنی گفتگو کردند و مانوس داشتند به شما چند سفارش مفتی و غیررایگان کنند، اصلا خودپسندی نکنید. انسان تایلند به خونگرمی و مهمان نوازی مشتهر اند. در ادامه در مطلب کشور تایلند در مورد نکات استفاده از تور تایلند در نوروز ۹۷ بیشتر صحبت خواهیم کرد.

۲٫مردم تایلند در صف نمی ایستند، در تایلند ناس برای هیچ چیزصف نمی ایستند، از باب جنجال های تو در تو خود را منظم کنید و رجا اكرام وهن آسیب خصوصی :صفت اختصاصی را نداشته باشید. زود به هنگامه و خلوت بانکوک روش می کنید.

نکات استفاده از تور تایلند در نوروز 97

۳٫تاک تاک ها در روز و تاکسی ها در شب، تاکسی ها معتدل تر هستند، اما در تاک تاک ها ویو و فضای بیشتری را می بینید. اگر شباشب به خیابان  Patong (منطقه خط آتش فام بانکوک) سفر می کنید، ضمن بازگردانی با یک اکسی در گاه خاص متقارن تناظر کنید تا شما را به هتل برگرداند. در غیر این رخ ممکن است به خاطر جبران به هتل با افراد مست داخل بلوار محبور به تشویش شوید.

۴٫رابجه سلطان هیچ بی مطالعه نزنید، این مطلب کاملا جدیست، حتی یک کلمه، حتی یک کلمه هم راجبه خدیو و نوبت تایلند حرف نزنید.

۵٫قمار بی همسر در روز هیا خاصی مباح است ، از تفنن منزل ساختمان ها احتراز کنید در غیر این صورت آروین یک روز نادیده را داشته باشید و خود را برای آواز صیحه ها و افراد مستت و استخفاف های همگانی كمونیستی منتظم کنید.

۶٫هرچقدر که می توانید انبه بخورید، انبه های تایلند از ملیح ترین انبه های دنیاست، در طول سفر به تایلند آن را از دست ندهید.

۷٫ مخزن فلزی گلوله و زانو ها خود را هنگام دیدار از پرستشگاهها بپوشاید، به شما پند می کنیم حیث بازدید از پرستشگاهها و لنگر عبادتگاه ها فیس ظاهر و بپوشید به تن کنید. حتی زمانی که در روز های دعای  عبادتگاهها به ملاقات نمی روید، نوع پوشش خود را تعظیم کنید.

۸٫حرف رانندگان تاکسی را جدی نگیرید ، اگر راننده تاکسی به شما گفت که یکی از گیرایی كشش های دیدنی تایلند به دلیلی راستی زنهار و خیانت است، حرف او را جدی نگیرید، این حقه ای است که فدا از شوفر ها استعمال می کنند تا با طرح آهنگ بازگردانیدن مکانی عقبا با بعد بیشتر پول بیشتری نصیبشان شود. اگر هم شک کردید، بی همسر از راننده تشکر کنید، از تاکسی بیرون شوید و از فرد دیگری صحت افتتاح را پرسا شوید.

۹٫از ادوات نقلیه همگانی كمونیستی تایلند كاربرد کنید، راه آهن درون شهری و ترین های برقی ارزان، در قدرت و تانی هستند.  با استعمال از افزار نقالیه اشتراكی تایلند تقریبا می توانید به تمام جذب های شهر دسترسی داشته باشید به راحتی سفر کنید. افزون بر رخیص بی پروایی كردن این آلات نقلبه پاكدامن هم هستند، با استعمال از این اسلوب مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه شانس یاموسسات شهریه های سفر به تایلند را کم خواهید کرد.

۱۰٫در طول سفر به تایلند از سوسک نترسید، در فدایی از روز ها ولیك لابل افزایش بر این مقدار زیادی سوسک ببینید و در جان نثار روزهای دومین اصلا سوسک نبینید، خوب آره سوسک واقعا چندش آور و محترز کننده است اما از موش که بهتر است زدودن ؟ در عوض در تایلند موش نخواهید دید.

۱۱٫در هتل ۵ ستاره تایلند اسكان کنید، هتل های ۳ آكتور هتل از کیفیت خوبی  برخوردار نیستند و فرق اهمیت اعتبار هتل های ۴ هنرپیشه با ۵ آرتیست بیش نیست، پس در طول سفر به تایلند در هتل های ۵ آكتور بیتوته کنید.

۱۲٫ از بوی یاسمن مشام آزار و خوشبو و چاهك تازه و بی سابقه در یک بلوک تعجب نکنید، زمانی که از معبر خای بانکوک گذر می کنید بو هیا عجیبی به بینی شما خواهد خورد.

۱۳٫از یخ هی مطعم ها می توانید مصرف کنید، اگر دور از رستورانی پاكدامن و یا هتل خود بودید ازبن آب و یا معجون های عقبا را با یخ  ننوشید، اما می توانید به یخ های كافه ها و هتل ها متكی کنید.

۱۴٫ با زبان تایلندی یار شناسا شوید، در بانکوک اغلب انسان توانمند به انگلیسی گپ کردن هستند و مردم شهر ابتدا نیكو اند تا با شما حتی با پانتومیم هم که شما ارتباط استوار کنند. اما یاد دریافت کلمات پر استعمال و کاربردی تایلند فکر بدی نیست.

نکات استفاده از تور تایلند در نوروز 97

۱۵٫دستمال کاغذی در تایلند، در سرویس صحی های تایلند جامه دان کاغذی جلوه گر نخواهید کرد، دستکال کاغذی را حتما در کوله بار سفر به تایلند تثبیت دهید.
۱۶٫ پته VIP پس افت نکنید، به تماشای بوکس – Muay Thai fight در استدییوم Lumpinee بروید، اما ازبن بلیط VIP خرید نکنید، این صندلی ها بی زن ۲ متر از صندلی های اعجوبه جلو تر اند.

۱۷٫ نزدیک به ایستگاه ادوات نقلیه اشتراكی جایدهی کنید، در همسایگی محله  Sukhumvit بلوز بی آستین حا فقره سبب توشه کردن هتل است، ترین و راه آهن زیرزمینی هردو در این محل یام رله دارند از این رو واداشتن نیستید برای تماشای دیدنی های تایلند بورس های زیاد به تاکسی و یا تاک تاک بدهید.

۱۸٫در عبادتگاهها تایلند کفش های خود را در آورید، به اثنا دیدار از پرستشگاهها به اشخاص عقبا و همان ها توجه کنید و فراموش نکنید که کفش های خود را در آورید.

۱۹٫ماساژ تایلند را فراموش نکنید، ۳ دلار درعوض جهت یک مشت ومال کامل پا عالیه حتما آزمایش کنید.

۲۰٫ هتل را با طولانی دفعه های غذایی پس افت نکنید، هتلی آشكار کنید که صبحانه های کامل به شما مراد دهد، پول خود را با اندوخته هتلی با كامل مره های غذا هدر ندهید. مکان های زاید درعوض جهت غذا خورد با كهنه بد كم قیمت در بانکوک وجود دارد. غذا های ولایتی و غیربومی تایلند در تجارتخانه كلبه های خیابانی و بازار های شبانه تایلند را از دست ندهید.

۲۱٫در ماه آپریل به تایلند سفر نکنید، در این ماه اگر چه هزینه اتراق و تصعید افزون زیر تر از ماه های پسین است، اما هوا به اندازه ای خیس است که ممکن است آزار کننده باشد. كم ارزش ترین وقت سفر به تایلند

مطلب پیشنهادی

بهترین جنگل های تایلند

بهترین جنگل های تایلند

اه های تكثر برای لذت بردن از فطرت متنوع تایلند وجود دارد. برخی ها به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *