خانه / جزایر سامویی / هر آنچه که باید در مورد فرودگاه کوه سامویی بدانید
هر آنچه که باید در مورد فرودگاه کوه سامویی بدانید

هر آنچه که باید در مورد فرودگاه کوه سامویی بدانید

فرودگاه کوه سامویی تایلند را که در زبان بومی (ท่าอากาศยานสมุย) نقش و خوانده می شود، در سال ۱۹۸۲ توسط خطوط هواپیمایی بانکوک ساخت آن شروع شد و در ته به طور رسمی در سال ۱۹۸۹ گشایش گردید. ازاین رو در سفر به تایلند اگر قصد رفتن به آداك سامویی را داشته باشید، از جماعت بانکوک می توانید به فراغ بال برای این جزیره بلیط هواپیما ابتیاع کنید.در ادامه در مطلب جزایر سامویی در مورد هر آنچه که باید در مورد فرودگاه کوه سامویی بدانید بیشتر صحبت می کنیم.

هر آنچه که باید در مورد فرودگاه کوه سامویی بدانید

گذرگاه سامویی طرح ریزی اضافه ویژه اختصاصی به فرد و خاصی دارد. بسیار نگارگری پروگرام ریزی آن در فضای باز و به شکل متجاوز دل انگیزی صورت غمگین است که می توانید در آنجا در زمان های امل برای سوار شدن به هواپیما از پرسپكتیو زیبای آداك لذت ببرید. فضاهای طرح ریزی شده داخلی این گروه شامل مغازه فروش سوغاتی، بخش فروش بلیط، سرو های بهداشتی و قسمت سالن اصلی وی آی پی است.

این جمعیت ایضاً به نشانی هفتم جوخه شلوغ و پر رفت و آمد تایلند در نظر ملول می شود چرا که هر ساله هزارهزار ها پاساژ را جا به جا می کند. این دسته دارای ۲ پایانه اندرونی و بین المللی بوده که ترمینال بین المللی آن، ۵۰ متر تا جوخه درونی و بیرونی گزند تفرق داشته و در ناحیه شمالی هیات خطسیر داخله قرار رنجیده است. این حزب در نزدیکی گیرایی كشش های معروف سیر این آبخست و تصویر های متقی آن واقع شده است. ایضاً اگر قصد سفر و رفتن به آبخو توریستی و دیدنی کو فا نگان Ko Pha Ngan را دارید، به آسایش از بندر نزدیک این گروه می توانید با قایق های کرایه ای به آنجا بروید. قایق های جلد به سمت کو تائو Ko Tao و چومفون Chumphon از  قسمت بندر ساحل مائنام the Maenam Beach Pier در ۶ کیلومتری شمال غربی جوخه کوه سامویی تایلند حرکت می کنند.

امکانات

فرودگاه بین المللی سامویی میزبان یک فضای خرید و یک سالن غذا خوری به نام خیابان سامویی پارک Samui Park Avenue  است. شما در ایدون آلبوم ای عالی از امکانات رفاهی و خرید آمخته امتعه بوتیک ها، کافه ها و بار ها را پیدا خواهید کرد. این آلبوم شامل یک فروشگاه جیم تامپسون، یک کافه، یک پیتزا فروشی و غیره بوده و دارای امتعه زیاد محشور به صرفه و نازل و گران قیمت است که گاهی در این فضا می توانید با خنیا زنده جاز مصاحب باشید. این امکانات فضای گروه را علاوه مفرح نمودار و شما را برای گشت و گذاری عالی در این منطقه جمیل می کند.

برای کسانی که به لذا بعد آثار هنری خاص هستند می توان سوپر گروه سامویی روبوت را نام برد که در خارج حق الورود جوخه واقع شده و دست خالی از این سوپر خارج نمی آیید. در این حجره تمثال های هیولاها، برایا فضایی و خارجی غریب ها را مصنوع و آفریدگار شده از افزار بازیافتی خواهید دید. این حجره از ساعت ۸:۳۰ صبح تا ۱۹:۳۰ عصر به طور یک سره در کنار باند کوه سامویی تایلند باز است.

هر آنچه که باید در مورد فرودگاه کوه سامویی بدانید

جزیره کوه سامویی تایلند

اگر جزو آن دسته از مسافرانی هستید که دوست دارید خودتان پروگرام سفر خود را برنامه ریزی کنید، می توانید در سفر به تایلند خود به این مطار نوار صعود کرده و با کمترین هزینه، سفر خود را به سمت زیباترین جلب های تایلند ادامه دهید. می توان نشانی کرد که هر ساله پروازهای حق الورود و ورودی بازده از دسته کوه سامویی تایلند بیشتر می شود. بر طبق آمار نمودن شده در سال های گذشته، استاندارد پروازهای ورودیه و خروجی و قدر مسافرینی که در این جوخه جا به جا شده اند، رشد صعودی داشته است. در سال ۲۰۱۵ میززان پروازهای این باند ۱۹۴۶۷ پرواز بوده و میزان مسافران جابه جا شده ۲ هزارهزار و ۵۱ هزار و ۲۸۹ نفر بوده شمارش شده است.

فرودگاه کوه سامویی تایلند دارای یک باند آسفالت به طول ۲۱۰۰ متر است که کلیه ی ورود و خروج های هوایی مسافرتی و تجاری از طریق آن صورت می پذیرد. این دسته به نشانی جالب ترین و زیباترین هیات خطسیر در تایلند شناخته می شود. مکان قرار گیری آن دقیقا بین سواحل بوفوت و چاونگ بوده که در زاده مناظر بغاز را به عرضه می گذارد. اولین عمارت ساخت های این جوخه به سبک معماری حاره و استوایی و ساختن اساس های ساحلی آفریده شده از بامبو آفریننده شدند. اما پس از مدتی مدرنیزه شد و ترفیع کرد. با این وجود گیرایی خود را از دست نداده و همچنان عاطفه حس خوشایندی از محیط، به مسافران القا می کند.

پروازهای بین المللی این جوخه به شهرهای سنگاپور و هنگ کنگ ارتكاب می گیرد. بنابراین اگر قصد سفر به این آبخست زیبا را دارید می توانید پس از بازدید از شهرهای هنگ کنگ یا سنگاپور سفر خود را به سمت این آداك نقشه ریزی کنید. برای خرید هر دو بلیط اوج گیری این دو شهر نیز می توانید به سایت الی گشت مراجعه کرده و به فراغ بال و به صورت آنلاین بلیط خود را بیع کنید. حتی می توانید اپلیکیشن الی گشت را از سوق و میدان معامله دانلود کرده و به هر نقطه از تایلند، سنگاپور یا چین که خواستید، بلیط و هتل خود را خریداری و رزرو کنید.

هر آنچه که باید در مورد فرودگاه کوه سامویی بدانید

۲ ترمینال هیات خطسیر کوه سامویی تایلند روباز مصنوع و آفریدگار شده و در نقشه كشی فضای سبز آن از گل ها و درختان استوایی استفاده شده است. در این مطار نوار اگر به پس نیرنگ هوا هستید باید به شالوده های فروش بلیط و لوكس فروشی های سوغاتی آن بروید. در این صورت باید در فضای روباز و زیبای آن بنشینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *