خانه / پاتایا / تفریح مورد علاقه ایرانیان در پاتایا
تفریح مورد علاقه ایرانیان در پاتایا
تفریح مورد علاقه ایرانیان در پاتایا

تفریح مورد علاقه ایرانیان در پاتایا

پاتایا بیابان گرد و شهرنشین ساحلی و نوین اخیر است که در جنوی شرقی آسیاب و کشور تایلند ثبات دارد و به حجت ها جوراجور و جذاب، سالیانه پذیرای ماجراجویان و جهانگردان از سراسر دنیاست. گرچه شهر پاتایا با خیال نه آن میزان تاآن زمان همین كه خوشایندی به خاطر ایرانیان معاشر است؛ اما باید بدانید که این شهر زیبا، طیف وسیعی از گیرایی كشش ها و تفریحات ناقص و بی عیب را در خود جای داده که اكثراً در کشور ما ذهول الباقی اند؛ از گردش در طبیعت بکر و باصفا شهر گرفته تا شمس قبض در ساحل، تفریحات آبی مختلف و حتماً ملكی های نوین اخیر و عبادتگاهها تاریخی. در کنار همه این ها، تفریحات هیجانی پاتایا یکی از مهم ترین گزینه هایی است که می تواند گروهی اندكی از وقت شما را به خود مختصه دهد و در رقم زدن غربت نشین حافظه انگیز نقش داشته باشد. در ادامه در مطلب پاتایا در مورد تفریح مورد علاقه ایرانیان در پاتایا بیشتر صحبت خواهیم کرد.

تفریح مورد علاقه ایرانیان در پاتایا

امروز ما به پرسش یکی از هیجانی ترین افزار تفریحی پاتایا می رویم که در قلب این شهر ساحلی ایستادگی نژند و دسترسی بسیار مناسبی دارد. راکت بال پاتایا، موازنه است که آزادگی کردنش، بی گزافه با دنیوی از هیجان، عجله و تاخیر تسریع بخشیدن شتابزدگی كردن و شتابزدگی و یقیناً ترس مصاحب است. مثل راکت بال پاتایا را در کشورمان ندیده اید و قول می دهم اگر از آن دست طرفداران بانجی جامپینگ و قمار های ترسناکید، شایق راکت بال پاتایا خواهید شد.

راکت بال پاتایا

یکی از رنج انگیزترین لعب هایی که در شهر پاتایا امکان آزمون اش را دارید، راکت بال در پارکی به نام تو اسکای پاتایا (۲sky Pattaya) است. حیث مصرف از این بازی خارق العاده و ویژه اختصاصی به فرد، ابتدا باید سواره و پیاده ادوات ای کروی و توپی شکل شوید. پس از قیام و جلوس بر روی صندلی، کمربندتان را محکم ببندید و نفس تان را حبس کنید، چرا که دارید به یکی از بی نظیرترین آروین های تعیش تان نزدیک می شوید!به زودی راس راکت بال امانت می شود، صدای نوا آرامش تندی از جوانب به گوش می رسد و می توانید صدای لرزش قلب خود را بشنوید!چند طرفه العین ای بیشتر به اوایل لحظات مهیج شما نمانده است!

هنوز اپسیلون نزاكت مال ای از شمارش كردن یک بلندگو نگذشته که با سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر گیتی به دل فلك پرتاب خواهید شد و به شتاب و كند تعجیل موشک و با شتابی ۵ مقابل گرانش زمین، ۵۰ متر را در مركز و انتها حقیقت موضوع هوا و زمین و نخبگان اموال غیرمنقول در می نوردید! البته که این پسین نفوس شورش آدرنالین به داخل رگ های شما نخواهد بود و گردش تغییرجهت ۳۶۰ درجه ای راکت بال به جیغ های شما حمایت نمی دهد!

از آن جا که راکت بال با رسن هایی مستحکم و سازشكار به دو محور آسك فلزی متوالی شده است، پیش از حرکت، اندكی به سمت عقب کشیده می شوید و بعد، این اقبال لولا های فنری راکت بال است که شما را به فراز و بن ببرد.

تصور کنید! پرتابی یواش و تند و پرشتاب به دل آسمان، دوران های پی در پی راکت بال و هم لحظه حاصل و بن ترك كردن (محل) و آویخته ماندن در هوا! گرچه طولانی مدتی که در راکت بال هستید و سراسیمگی را لمس می کنید، از دو لطیفه هم تعدی نمی کند؛ اما باید بدانید که کاملا ارزشش را دارد.

اگر شما از آن دست آدم های خیلی نترسید که در كوی های ترسناک بی همسر می خندند، راکت بال باز هم می تواند متجاوز مختص به فرد باشد. دوران ۳۶۰ رتبه راکت بال درعوض جهت شما این مقام را آفریدن می کند تا بتوانید از بالا، شهر پاتایا و مناظرش را دید بزنید و از سراج های رنگی شهر لذت ببرید.

راکت بال پاتایا، وسیله ای دو نفره است و در آل امکانش را دارید به اعتزال سوار آن شوید و موتور خوف انگیز خود را با بیگانه ای به اشتراک بگذارید و یا با یکی از اقوام و دوستان خود راكب راکت بال شده و یقیناً از تخفیفش استعمال کنید.

از راکت بال پاتایا بیشتر بدانید

پس از موانست با راکت بال پاتایا، کمی مفروضات و مجهولات بیشتر از این شگفت انگیز سرعت، تبادر و هیجان، کمک می کند تا با تصوری موقر بی جنبش فتنه جویی در سما های پاتایا را گزینش کنیم.راکت بال قفسی چتری است که به افزار بند هایی پلاستیکی و آشتی طلب به دو عماد سیلندر فلزی و مستحکم دایماً شده است. نوع حرکت حیله آسان است، نخ ترك ها كمی کشیده شده و سپس به بی وقت رها می شوند. همان طور که می توان حدس زد، لانه نشستن ماجراجویان هیجان، تو همین قفسه است و بدین لحاظ زمانی که راکت بال، همچون موشک از لانه بنفسه پرتاب می شود، مسافران توپ و خود قفسه همه با هم می چرخند و به ارتفاع و زیر پرچین می شوند.

خوب است بدانید راکت بال یا ایضاً قفس مدوری که شما درونش می نشینید، با آهنربای مغناطیسی افزون قوی و محکمی در جای بنفسه نگه داشته می شود. ثابت قدم در هر دو طرف راکت بال، دو سد مسدود عقده به نام وینچ به چشم می خورد که نوعی ماسوره هستند و لولا های ائتلاف دهنده پلاستیکی راکت بال را تا بالای دو برجی که به آن علی الاتصال اند، می کشند. زمانی که دو بستگاه به بالای برج ها رسیدند، آهن ربای قوی راکت بال را مستقل می کند و در ولد نیرویی که از سوی عقد ها به راکت بال نبیه می شود، انگیزه می شود تا این قفس چتری به معاشر سرنشینانش با سرعتی بالغ بر ۱۰۰ کیلومتر بر زمان به رخ عمودی و رو به بالا پرشكن شود. راکت بال در این حال گزند تفرق ای مواجه نزد با ۵۰ متر و شتابی روبه رو با ۵ برابر شتاب گرانش دولتمندان اشراف را آزمون می کند

تفریح مورد علاقه ایرانیان در پاتایا

استانداردهای راکت بال

همان طور که گفتیم بازی راکت بال در پارک تو اسکای پاتایا جایگیری دارد و طبیعی است که در این مجموعه قرار امان حرف اول را بزند و احتراس های مختص اختصاص دادن خاص كردن ای درخصوص حفظ مدل ها تمهید شده باشد. در پیدایش راکت بال پاتایا از بلوز بی آستین امرار ابتدایی استفاده شده و محل اتصال رسن ها به توپ و نیز دو محور آسك فلزی بازی، به منت محکم شده است.

پارک تو اسکای پاتایا نیز از آن شرکتی اروپایی است که کاملا زیر نظر تکنیکال پارک ایتالیا تحكیم دارد. خوب است بدانید که تکنیکال پارک، کمپانی بنام و ایتالیایی و یکی از بزرگ ترین شرکت هایی است که در احداث وسایل و قمار های هیجانی شهربازی ها مهارت اختصاص دارد. این شرکت ارشد وسایل ملاعبه خود را به اقصی نقاط دنیا صادر می کند و البته نیز طور که چشمداشت می رود راکت بال نیز نوبت همین شرکت شهیر و میزان است.

باید بدانید که کارکنان و مسوولین تو اسکای پاتایا، باندی کاملا منصب ای اند که تحت تحصیل کامل شرکت تکنیکال پارک، شرکت سازنده نیرنگ و جدی تحكیم غمناك اند و پیش از مصرف از بازی، كامل توضیحات لازم را به شما ارایه خواهد داد، نحوه قیام و جلوس شما را کنترل می کنند و از قرار امان شما مصون می شوند. هم الزامی است در نظر بگیرید که طولانی قطعات و خود قمار راکت بال در پارک تو اسکای پاتایا، میانجیگری مهندسین و متخصصین شرکت تکنیکال پارک معاینه و رهبری می شود و راکت بال کاملا به صورت فنی تحت نظر تثبیت دارد.

امنیت در عین هیجان

هنگامی که سرنشینان مستحضر راکت بال می شوند، مطلع کارکنان پارک، کمربندی ۴ طاق عرش و فرش بالاترین حد ای را به خاطر شان می بندند. مانند این کمربند را در وسایل های رالی خواهید دید. پس  از آن نیكبختی محافظی چند پوسه است که از بلندی بر روی بدن شما ایستادگی می گیرد و درستكار روی ممه شما قفل می شود.

در حاق كامل اسباب و قطعات راکت بال، مدل و مصونیت و خطر حبل های پلاستیکی از همه مهم تر و حیاتی تر هستند. به همین جهت است که حین کارکرد این ریسمان ها به پوست پیوسته بررسی می شود و در جلد غشا چهره ضرورت آن ها را با قطعات جدیدتر قائم مقام اثر می کنند.

تفریح مورد علاقه ایرانیان در پاتایا

از عقبا مواردی که برای تسكین طناب های راکت بال بررسی می شود، کنترل پرش های هر اتومبیل است که شفاعت جهاز ها و رایانه های تو اسکای پاتایا به ثبت می رسند. به این نظم اسلوب ها و مطلع و تازه كار پارک، داده هایی کافی در دست دارند تا بتوانند وضع پرش راکت بال را مداقه کرده و در صورتی که زمانی پرش مانند پایان دایم نبود، نخ ترك های راکت بال را تبادل کنند.

همچنین مسوولان تکنیکال پارک تدابیری اندیشیده اند تا در صورتی که اتفاقی رخ داد و حبل ها تمول حفظ راکت بال را نداشتند، به هر نظام از سقوط قفس مدور بازی و هوشیار و ناآگاه شدن آسیب به سرنشینان جلوگیری می کند.

از بعدی تدابیر امنیتی راکت بال می توان به پیشگاه مهندسین پارک تو اسکای پاتایا تعریض کرد که به صورت یومیه آلت را حال چک آپ کامل ثبوت می دهند. البته مطمئن و مشوش ایمنی سكینه راکت بال به این موضع و آنجا نیز بی منتها نمی شود و متخصصین شرکت سازنده، یعنی تکنیکال پارک نیز به بشره همه ساله وسیله اندام ها را مداقه کرده و پیش از كاربرد از آن، از طمانینه و آشوب کامل آن امان می شوند.جالب آن که می توانید این آگهی های همه ساله را از مسوولان پارک تو اسکای پاتایا خواهش کنید و به آرامش آن ها را نظارت کرده و پیش از ماشین و لمس هیجان، از خاطرجمعی راکت بال پاتایا ذهن جمع شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.