خانه / پاتایا / جاهای دیدنی پاتایا / بازدید از پارک یخ جادویی سیام پاتایا
Visit the magic ice park Siam Pattaya

بازدید از پارک یخ جادویی سیام پاتایا

از یخ جادویی سیام با نام جنگل یخ جادویی سیام هم نام می برند. بنابراین اگر هر دو این نام ها را شنیدید، بدانید که راجع به یک جاذبه صحبت می شود. این پارک یخی برای اولین بار در سال ۲۰۱۶ یعنی همین دو سه سال پیش افتتاح شد و به سرعت مبدل به یکی از جاذبه های پر جمعیت و پر بازدید تایلند در پاتایا گردید. این مکان برای شهری که در منطقه گرمسیری و استوایی قرار رفته و تاکنون رنگ سفید برف و سرمای زمستان را به خود ندیده است، مکانی شگفت انگیز و هیجان آور است. تنها تصور کنید که درون یک ناحیه رده بازار جنگلی گرمسیری ناگهان به اكناف پر از برف و سرما می رسید. آیا این مکان نمی تواند برای شما همانند معجزه باشد؟ یخ جادویی سیام پاتایا متشاكله همان مکان جادویی و كرامت واری است که هر شخصی را به تعجب وا می دارد.

بازدید از پارک یخ جادویی سیام پاتایا

اگر در تور تایلند شرکت کرده اید، پیشنهاد ما در مطلب جاهای دیدنی پاتایا بررسی مشاهده از این گروه قطعات سنگ یا سیمان تفریحی و پارک جادویی یخی در پاتایا خواهد بود. اما چطور ممکن است که در میان آب و هوای بارانی و شرجی نواحی گرمسیری و آن هم در کنار خشكی و سواحل آفتابی، چنین مکان یخی و برفی وجود داشته باشد؟ در ادامه در مطلب بازدید از پارک یخ جادویی سیام پاتایا با ما همراه باشید.

منطقه ای که دمایی منفی ۱۰ درجه سانتی گراد داشته باشد و در منطقه ای با دمای ۳۱ درجه سانتی گراد و پر باران و ابری قرار گرفته باشد!

باید گفت که در دنیای امروز و با وجود این همه تکنولوژی که هر روزه اختراع می شود و ما را شگفت زده می کند، وجود چنین گیرایی كشش و پارک تفریحی در پاتایا غیر ممکن نیست.

منطقه قطبی درون منطقه گرمسیری

درون این پارک تفریحی، بخش های مختلفی برای بازدید خواهید یافت. یکی از این بخش ها، گنبد یخ جادویی سیام پاتایا است که همانند كرانه ای اسکیمویی و ایگلو هاست. تمام بنا، گنبد و پله ها همگی از یخ هستند. فضای درونی اجنبی مجموعه هم بخش دیگری است که با مجسمه های افسانه ای فرآورده شده از برف با هنرمندی تمام پر شده است. تماشای این مجسمه ها در محیطی کاملا سفید و برفی مشاكل درختان برفی دنیای عجیبی را پیش روی شما قرار می دهد. کودکان و افرادی که از مکان های عجیب خوششان می آید، حتما از دیدن این مکان لذت می برند.

بازدید از پارک یخ جادویی سیام پاتایا

بخش های یخ جادویی سیام پاتایا

هزینه ها و راهنمایی برای رفتن به این مجموعه
هزینه دروازه برای هر نفر بزرگسال: ۶۰۰ بات است.

این هزینه برای کودکان کمتر و در حدود ۵۰۰ بات است. البته در نظر داشته باشید که منظور کودکان ۱۲ ساله یا کوچکتر است.نکته: موقع خرید بلیط ورودی و حاصل آن، می توانید گزینه های دیگری را هم انتخاب کنید. به طور مثال اگر می خواهید در این پارک نوشیدنی یخی بخورید، می توانید بلیط ورودی + هزینه ماكول را همان عنفوان انجام کنید.

بعضی از بلیط های ورودی با ست ناهاری و شام طعام چاشت صبح هنگام در منو فروخته می شوند. منوی انتخابی شما در کمتر از ۳ وقت حاضر می شود.می توانید بلیطی با هر دو گزینه نوشیدنی و ناهار را خریداری کنید و در نهایت از قرار گرفتن در صف طولانی رستوران فرار کنید.

اگر در هنگام بعد از ظهر برای بازدید از یخ جادویی سیام پاتایا آمده اید، می توانید بلیط حق الورود را به همراه شام خریداری کنید. منوی غذاها به شما نشان داده می شود و بر اساس انتخاب شما و دخل مشخص شده را می پردازید. در پایان پس از بازدید از آلبوم برای صرف شام به رستوران می روید.

Visit the magic ice park Siam Pattaya

امکان سفارش شام به افزون نوشیدنی و پرداخت هزینه آن بر روی بلیط ورودیه هم وجود دارد.این پارک تفریحی یخی و سرد در منطقه سوزان خدمات حمل و نقل و جابه جایی با ون هم دارد که می توانید با پرداخت هزینه از این فعالیت ها بهره مند شوید.

مطلب پیشنهادی

میمون های تایلندی کجا هستند

میمون های تایلندی کجا هستند

شاید برایتان جالب باشد که قبل از آغاز سفر به تاپ :صفت عالی مکان ها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *