خانه / پاتایا / هتل های پاتایا / هتل ویند میل ریزورت پاتایا
هتل ویند میل ریزورت پاتایا

هتل ویند میل ریزورت پاتایا

در مقبول تخلیه هتل کارمندان استرداد اتاق ها ۲۴ ساعته کار می کنند و در این بخش تبدیل ارز، استعمال از مخزن چمدان، بهره بردن از خدمات تور و بلیط و علاوه براین استعمال از افزار خودپرداز را خواهید داشت. پارکینگ هتل رزرو قبلی نیاز ندارد و استعمال از آن بلاعوض :صفت بی مزد است. اینترنت موجود در هتل نیز به صورت بلاعوض :صفت بی مزد در توانایی شما خواهد بود. در ادامه در مطلب هتل های پاتایا در مورد هتل ویند میل ریزورت پاتایا بیشتر می گوییم.

هتل ویند میل ریزورت پاتایا

سرویس های شست و شوی هتل شامل خشکشویی، اتوشویی و اتوکشی است که هزینه مجزایی دارند و در تمام حیاط های هتل چپق کشیدن تحریم شده غیرقانونی است، مگر در بخش های خاصی که به این توصیه تدارک دیده شده است. در نظر بگیرید که ورود حیوانات خانوادگی اهل خانه شوهردار خانه پرورد و بازاری به هتل مجاز نیست. ابزار فکس و کپی هتل در مواقع اضطراری به کار خواهد آمد.

در این هتل امکان بسته بندی چاشت وجود دارد که برای خارج بردن آن به کار خواهد آمد. می توانید از دكان های متنوع داخل هتل خرید کنید و ادات روزانه را اخذ کنید. نیز حلاق غیورانه و زنانه نیز برای كاربرد شما تهیه گشته است.

یک کتابخانه برای مهمانان تهیه شده که در آنجا به وارسی درگیر شوند. اگر دغدغه بیشتری می خواهید حوض روباز هتل برای شما مزین شده است. تراس آفتابگیر و باغ هتل هم برای سكون بردبار و قدم زدن بسیار مناسبند. برای صبحانه، ناهاری و شام طعام چاشت صبح هنگام و شام می توانید به كافه هتل بروید.

هتل ویند میل ریزورت پاتایا

رستوران ها

مهمانخانه میكده پارک (Bistro Park): این كافه غذاهای تایلندی سرو می کند و در فاصله ۷۰۰ متری از هتل قرار دارد.بار مستر کومپیر ترکیش (Master Kumpir Turkish): غذاهای این رستوران ترکی هستند و در فاصله ۲ کیلومتری از هتل واقع شده است.كافه گروتینو (Grottino): این كافه در وهن آسیب ۳۰۰ متری از هتل واقع شده و غذاهای اروپایی، ایتالیایی و مدیترانه ای سرو می کند.مهمانخانه لا فرمه (La Ferme): غذاهای این كاباره اروپایی، فرانسوی و گریل هستند که در وهن آسیب ۴۰۰ متری از هتل واقع شده است.

امکانات اتاق های هتل

در تمام اتاق ها می توانید از آمیختگی مطلوب لذت ببرید که در تمام فصول، فضای داخل را دلپسند و دوست داشتنی می کند. تلفن برای استفاده شما قرار داده شده و افزایش بر آن می توانید در مواقعی که در اتاق هستید، به تماشای تلویزیون بپردازید. اگر همنشین با سفری خود سفر می کنید و تخت سفری یا مهاد می خواهید و یا اگر به تخت بالغ دیگری نیاز دارید، برایتان با بورس مجزایی آراسته خواهد شد. سرویس استقبال در اتاق در ساعات محدودی صورت می گیرد که معلومات بسیار را از میز پسند می توانید بپرسید.

یخچال برای شما آماده سازی شده و بطری های آب معدنی رایگان را نیز دید خواهید کرد. اتاق ها یک بخش جا کوچک دارند و علاوه براین گاو قوطی دیجیتالی در آن ها دیده می شود. برخی از اتاق ها بالکن مبله دارند و برخی نیز در کنار حوض قرار محزون اند. سرویس حمام خصوصی، دارای کلیه اثاثیه آرایشی-بهداشتی نظیر شامپو، سشوار، حوله و صابون است و هم وان و دوش دارند.

انواع اتاق های هتل

اتاق سوپریر بدون پنجره: این اتاق ها ۳۲ متر مربع هستند که در آن ها یک تخت دونفره یا دو تخت تک‌نفره وجود درد.اتاق دولوکس: ۳۲ متری هستند که یک تخت دونفره یا دو تخت تک‌نفره در آن ها چیز است.تاق دولوکس با دید استخر: این اتاق های ۳۲ متری، یک تخت دونفره کینگ دارند.اتاق دولوکس دبل کنار استخر: پیمایش این اتاق ها ۳۰ متر مربع است که آن ها می توانند یک تخت دونفره داشته باشند.

 

هتل ویند میل ریزورت پاتایا

مرکز خرید كلكسیون جهانی الماس: تا این موضع و آنجا تقریبا ۵۰۰ متر فاصله دارید که تاکسی بعد از ۸ دقیقه شما را می رساند. پیاده هم ۱۵ لمحه ای می رسید.پاتایا سیتی هال: هتل ویند میل ریزورت پاتایا تا این موضع و آنجا ۶۰۰ متر فاصله دارد که اگر پیاده بروید ۱۵ نكته لحظه طول می کشد و با تاکسی ۹ دقیقه ای به آنجا می رسید. سالن عرضه تیفانی: از هتل ۶۰۰ متر دورتر است که با ۱۵ نكته لحظه پیاده روی به آنجا می رسید. اگر با تاکسی بروید، ۱۲ لمحه بعد خواهید رسید.گالری هنری آرت این پردایس: این جذب تا شما ۷۰۰ متر وهن آسیب دارد که با ۱۲ نكته لحظه پیاده روی به آنجا می رسید. تاکسی هم ۸ دقیقه ای شما را می رساند.

تماشاخانه آلکازار کابارت: تا شما ۱٫۲ کیلومتر فاصله دارد که تاکسی ۱۰ نكته لحظه ای شما را می رساند و پیاده ۱۶ دقیقه ای می رسید.ترمینال كشتی پاتایا: از شما ۱٫۵ دورتر است که با تاکسی ۸ نكته لحظه ای و پیاده ۲۵ لمحه ای خواهی رسید.هارد راک کافه: این کافه از شما ۱٫۷ کیلومتر دورتر است که پیاده روی به آنجا تقریبا ۲۸ دقیقه طول می کشد. تاکسی شما را ۸ لطیفه ای خواهد رساند. ساحل سنترال ضیافت پاتایا: تا این ساحل ۲٫۵ کیلومتر فاصله دارید. تاکسی شما را طی ۹ لطیفه می رساند و اگر پیاده بروید حدودا ۳۵ نكته لحظه بعد می رسید.

گذرگاه واکینگ استریت: از این خیابان ۳٫۵ کیلومتر دورتر هستید. با تاکسی ۱۵ لمحه بعد این شارع را خواهید دید. اسکله نا بان: برای اینکه به این مكان برسید باید سوار قایق شوید که بسته به نوع آن، زمان آن هم ناآشنا دگرگون است.دسته بین المللی یوتاپو رایونگ پاتایا: حدودا ۳۳٫۱ کیلومتر از هتل دورتر است. تاکسی طی ۵۰ لطیفه شما را به این دسته خواهد رساند. جماعت بین المللی سووارنابهامی: تا این دسته ۸۳٫۷ کیلومتر گزند تفرق دارید که تاکسی در اثاث عادی شما را حدودا ۱ ساعت و ۳۳ لمحه ای می رساند.

مطلب پیشنهادی

میمون های تایلندی کجا هستند

میمون های تایلندی کجا هستند

شاید برایتان جالب باشد که قبل از آغاز سفر به تاپ :صفت عالی مکان ها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *