دانستنی های تور پاتایا

دانستنی های تور پاتایا

پاتایا یکی از زیباترین و سرسبزترین شهرهای کشور تایلند می باشد که دارای توریست ها و گردشگران بسیار زیادی می باشد که هر ساله به این شهر سفر می کنند. یکی از تاپ :صفت عالی ویژگی های کشور تایلند، فضا هوا محیط شرایط جغرافیایی و آب و سماوی آن است که این کشور آسیایی را به آماجگاه پاییزی و زمستانه محبوبی درعوض جهت ما و پسین گردشگران بدل می کند. در این بین پاتایا، یکی از شهرهای ساحلی و پر طرفدار تایلند است که سالانه چندین میلیون نقب رهرو را به خود می خواند. سفر به پاتایا با تفریحات آبی و هیجانی، گشت و عبور در انشا بکر و دوست داشتنی، خیابان رزمندگی و راسته جنگندگی و … معشوق است. در ادامه در تور پاتایا در مورد دانستنی های تور پاتایا بیشتر صحبت خواهیم کرد.

دانستنی های تور پاتایا

 

 

بدون شک یکی از دوست داشتنی ملیح ترین دیدنی های شهر معشوق پاتایا، رسته آب ورز آن است. وقتی خریدوفروش شناگر پاتایا را بابت تفرج و گشت و گذشتن مرور انتخاب می کنید، باید بدانید که این ارمل یک سوق و میدان معامله جنگندگی سخت نیست. همه چیز در این جا رنگ و رو و شکل بدیع ای دارد که به جز تایلند در هیچ جای دیگری در آفاق نظیر آن را نخواهید دید. بابت این پرسه ناراحتی انگیز الزامی نیست پیاده روی کنید، بلکه عزب در زورق های سوق و میدان معامله می نشینید و گردشی آبی را سرآغاز خواهید کرد. چیزی نگذشته که خود را در واقع مطلب كامل و ناقص مات كرجی عقبا خواهید گم و بومزاد :صفت بومی هایی را می بینید که محصولات و هسته و بر ها و غذاهای تایلندی را در لوكس فروشی شناگر خود می فروشند!

سفر به هر شهر و کشوری، این امکان را به شما می دهد تا به دل آداب دانی و تاریخ آن منطقه بروید و این بار طور دیگری با تیررس خود مالوف شوید. سوال در آداب شناسی آماجگاه به شما کمک می کند تا با مردم آن جا رابطه نزدیک تری استوار کنید و از سفر خود بیش تر لذت ببرید.

دهکده تای فلکویز در راسته آب ورز پاتایا، جایی است که کار را درخصوص شما متعسر می کند و درمورد دیرینه ی اهل تایلند به شما می آموزد. با گشت و عبور در این دهکده خواهید دید که تایلندی ها در و نو چسان زندگی می کردند و با سبک خوش زیستن روزمره آن ها از نزدیک خودی می شوید. یقیناً دیدنی های دهکده ی تای فلکویز به همین ها لایتناهی نمی شود و با پشیزی پیاده روی در آن، كارها قدیمی تایلندی ها، نمط كوك و دوز تظاهر ها، آشپزی، کشت و کار و پرورش محصولات غذایی و مشت ومال تایلندی در دیرین را خواهید دید.

به غیر از این موارد، در دهکده تای فلکویز چندین جاذبه و بخش عقبی به چشم می خورد که بند اند از: ارائه خوش شگون ها، مشت ومال تایلندی، نمایش منسوج سلول ابریشم. در دوام با این مناسبت ها بیش تر آشنا می شوید.در رسته پهن و شناور پاتایا، روزمره نشان دادن های هنری و ورزشی مختلفی برگزار می شود که هر کدام در نوع خود بسیار وسیم باطراوت هستند. از یكباره اجراها و آزمایش ها خاص این بازار، می تدارك به بوکس بحری آبزی تلمیح کرد. بوکس دریازی و بری ورزشی معمول و سراسیمگی انگیز است که پشیزی با امتحانات بوکس مبتذل تضاد دارد. در این مسابقه، دو ورزشکار بر روی میله ای لرزان می نشینند و با یک دومین مطلع هم چشمی هم چشمی كردن می شوند. گویا و بی آب کسی است که نه بی همسر بتواند خود را روی شمعك سیاحت دارد، که هم نشین خود را مغلوب و به در آب بیاندازد.

 

این برنامه ها هر یک، در یکی از بخش های بازارچه سباح اعمال شده و ساعات مختلفی دارند که در دوام آمده است. اگر به بخش تكی هگاه سوق و میدان معامله شناگر بروید، پیاده‌رویی مگر دیگر خواهید دید که از چوب های بامبو خلق شده و به همین جهت به نام سوق و میدان معامله بامبویی شناخته می شود. این پیاده‌رو که درست در کنار بحیره تحكیم گرفته، جایی است که می توانید به پردیس خوشمزه‌ی میان دستفروشان دانه ها و غذاهای بومزاد :صفت بومی و بین المللی بروید و حتی اگر قصد ابتیاع هم ندارید، یک خریدوفروش موهوم تایلندی را از نزدیک سركشی کنید.

دانستنی های تور پاتایا

یکی دیگر از گیرایی كشش های که در حین بلم خودرو و گشت و عبور در خریدوفروش شناگر پاتایا به آن برخواهید خورد، قفس مشغول كننده و خسته كننده دیدنی بیننده پرنده ها است. می توانید هوشیار و ناآگاه این قفس شوید، کمی بذر و میوه بردارید و با دست های خودتان به پرندگان غذا دهید. چیزی نمی گذرد که خواهید دید با آرزو به سوی شما می آیند و بر روی دست و گلوله دان شما خواهند نشست. در آخر قبض عکس یادگاری با این مخلوقات خوش رنگ و نفرت انگیز و خوب را فراموش نکنید

با فهم این نمایش، بی غلو یکی از زیرك ترین و مسلماً مشهورترین شگون دار های تایلند را خواهید دید. اجرا ادا این عرضه ها را خلق گمنام پراکیت سیتپاراکان به كفالت دارد که لحظاتی جالب و سراسیمگی انگیز وقف شما می کند.شاید تماشایی :اسم پرشور آرزو بادا بدانید که باشگون پیرو پراکیت تا به حال قدیم پرونده نیرنگ و جدی در فیلم های سینمایی و حضور در تبلیغات تلویزیونی تكثر را داشته و استعدادی درستكار شده دارد.

این خوش شگون به مصاحب همکار دیگرش، نمودن های وفور و كمی داشته که شما را سرگرم می کند؛ به طور مثال از داخل مجمع آتش می پرنیان بی آن که به خود ستم بزنند و مهم تر از آن، توانگری حل موضوع بند های دشوار را دارند و حتی می دانند که چسان گره ای را باز کنند.

 

 

مطلب پیشنهادی

زیباترین سواحل شهر پاتایا

سراغ سواحل اسمی پاتایا رفته ایم و بدون شک هیچ شروعی بهتر از شروع با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *