خانه / پوکت / جاهای دیدنی پوکت / کلوب کودکان پوکت
کلوب کودکان پوکت
کلوب کودکان پوکت

کلوب کودکان پوکت

کلوب کودکان پوکت مکانی امن، تفریحی، در قلب پاتونگ در فاصله کوتاهی با مرکز خرید جانگسیلون و جاده بنگلا قرار دارد.. در اینجا انواع بازی ها و تفریحات مهیج با امکانات امنیتی برای بچه های شما وجود دارد و شما میتوانید با خیال راحت به گرفتن ماساژ، خوردن غذا و یا خرید مشغول شوید و به همین دلیل تور تایلند محبوبیت ویژه ای برخوردار است.

این کلوب ۸۰۰ متر مربعی در طبقه بالای مرکز خرید پاتونگ واقع شده است.. در اینجا انواع سرسره، تاب، اتاق توپ، اتاق گرگم به هوا، زمین فوتبال و غیره برای ک.دکان فراهم آمده است.. همچنین انواع فروشگاه و اغذیه فروشی در اینجا وجود دارد.

کلوب کودکان پوکت
کلوب کودکان پوکت

هفت پرستار به طور تمام وقت در اختیار کلوب کودکان پوکت یکی از بهترین جاذبه های گردشگری پوکت، قرار دارند که نه تنها بر بچه های شما نظارت میکنند بلکه با آنها بازی نیز میکنند و به شما اطمینان می دهند که فرزندتان اوقات خوشی خواهد داشت.. در این صورت لزومی به مراقبت والدین نیست و شما می توانید به خرید و تفریح مشغول شوید.

کلوب کودکان پوکت
کلوب کودکان پوکت

برای سه ساعت در روز حدود ۳۵۰ بات در این مکان باید هزینه کنید. اگر میخواهید زمان بیشتری کودک خود را در این کلوب مشغول کنید، باید ۲۰۰ بات هزینه اضافی پرداخت کنید.. در اینجا برای کودکان سنین ۱ تا ۱۷ سال جاذبه های تفریحی وجود دارد.

کلوب کودکان پوکت
کلوب کودکان پوکت

کلوب کودکان پوکت موقعیت مناسبی در مرکز پاتونگ دارد، بهترین انتخاب برای زمانی است که میخواهید در فروشگاه ها و مغازه ها بدون بچه ها به خرید مشغول شوید.. این زمان مناسبی است تا شما استراحت کنید و آنها انرژی اضافی خود را بسوزانند.

 

مطلب پیشنهادی

میمون های تایلندی کجا هستند

میمون های تایلندی کجا هستند

شاید برایتان جالب باشد که قبل از آغاز سفر به تاپ :صفت عالی مکان ها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *