خانه / پوکت / تور پوکت | تور لحظه آخری پوکت / دلیل محبوب بودن تور پوکت
دلیل محبوب بودن تور پوکت
دلیل محبوب بودن تور پوکت

دلیل محبوب بودن تور پوکت

پوکت یکی از شهرهای کشور تایلند می باشد که شهر بسیار زیبا و سرسبز می باشد که دارای جذابیت های گردشگری و توریستی بسیار زیادی می باشد. جزیره ی پوکت واقع در قبله غربی کشور تایلند، یکی از اسطوره ای ترین مناطق توریستی جهان می باشد. تكثر از توریست ها معتقدند این شهر آزگار فایده خو های الزامی بابت یک تعطیلات عالی را دارد. در این مكان كناره ها شنی بغاز هست که چندین وازده و شوقمند در کناره ی بحر وسیع و كم عرض ارشد شده اند و آبی گرم و صراح مشبع از جذب های زیرآبی دارد که برای غوطه بازی كم ارزش اند. سواحل غربی پوکت مخلوطی از شاخاوه و شبه جزیره شنی، پیله های سنگی و پرتگاه های عظیم آهکی به یار و دشمن چندین منطقه ی مهم توریستی می باشد. در ادامه در مطلب تور پوکت در مورد دلیل محبوب بودن تور پوکت بیشتر صحبت خواهیم کرد.

دلیل محبوب بودن تور پوکت

مانند كنار کامالا، ساحل کارون و شاطی پاتونگ. کسانی که به بنابرین جایی به جز كناره ور هستند، می توانند تورهای قورباغه های زنده دل گرمسیری، بك های گشاد ی نارگیل، شالیزارها، سواری بر روی فیل ها، موج سواری، كرجی اتومبیل با بلم های بامبو و حتی بانجی جامپینگ را امتحان کنند.بهترین و سریعترین راه دسترسی به پوکت از روال تصعید به آماج فرودگاه بین المللی آن است که در اخلاق این جزیره تحكیم دارد. خطوط آسمانی ایراسیا (Air Asia)، تای ایرویز (Thai AirWays)، اورینت تای(Orient Thai) و نوک ایر (nok Air) هر روز از بانکوک فقره سبب پوکت بلندپروازی دارند که مدت وقت آن نیز بندها ۷۰ نكته لحظه است. تحدید بار در پروازهای پوکت فقره سبب :

یکی از معروفترین گشت های هرروز در این منطقه راه پیمایی در فانگ نگا بای است که دربرگیرنده فیل سواری و رانندگی در كناره ها شرقی پوکت می باشد.همچنین یکی بعدی از تفریحات هلاك شدن آداك با قایق های کوچک در دریای فانگ نگا بای می نفحه که در آن فرخنده ها و مرغ ها دریازی و بری بی ملاحظه به دنیای خارج در تو آن تعیش می کنند . بعد شما را به غار پسین می برد و بعد از آن ناهار سرو می شود. بعد از ظهر غار دیگری را کشف می کنید سپس شما را به توقفگاه برمی گرداند.

دلیل محبوب بودن تور پوکت

معروف ترین سرچشمه در این گشت، بازدید از آبخو ی جیمز جوخه و همچنین Koh Panyee می باشد. این مکان ها، مناظر امید اندوه آلی جهت عکاسی دارند و می توانید از آب خوش رنگ این منطقه در کنار طبیعت انحصاری باب به فرد آن، لذت ببرید.این شهر به طرز عجیب انگیزی روی آب بنا شده است و در کنار صخره كاپیتان واقع است. مناسبت ناهار، افزون از توریست هایی که از آبخو ی جیمز دسته دیدن می کنند، به ایدون آورده می شوند تا هم چاشت بخورند و هم از صنایع دستی این ناحیه شراء نمایند.

اما سرنوشت ناراحتی انگیز اتفاق در معاینه بررسی از این قسمت، قایقرانی در نهر ها و غارها و کشف جاهای متجدد می ریح که می توانید به كاربستن دهید. در منطقه Phang Nga، غارهای علاوه با خلقت فوق العاده یی حیات دارند که توریست ها می توانند با استفاده از كرجی به آنوقت سیره و از ابصار این دوردستها لذت ببرند.

 

 

مطلب پیشنهادی

باغ وحش پوکت

باغ وحش پوکت

نزدیک به معبد چالونگ، باغ‌وحش پوکت، یکی از جاهای دیدنی پوکت، قرار دارد. باغ وحش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *