صدور گذرنامه ویژه اربعین به‌صورت فوری در خراسان جنوبی

به گزارش روز پنجشنبه پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علی زنگویی اظهار داشت: تمامی متقاضیان و زائران عتبات عالیاتی که درخواست گذرنامه کرده و تاکنون به دست آنها نرسیده است برای دریافت گذرنامه ویژه اربعین با دردست داشتن مدارک هویتی به اداره مهاجرت و گذرنامه استان مراجعه کنند تا نسبت به صدور آنی گذرنامه ویژه اربعین اقدام شود.

وی در خصوص افرادی که تاکنون درخواست گذرنامه نداده و متقاضی سفر به عتبات عالیات در ایام اربعین هستند، گفت: این افراد به دفاتر پلیس ۱۰+ مراجعه و نسبت به ثبت درخواست گذرنامه ویژه اربعین اقدام کنند و پس از ۲۴ ساعت جهت دریافت گذرنامه خود به اداره مهاجرت وگذرنامه استان مراجعه کنند.

رئیس اداره مهاجرت و گذرنامه فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه از ابتدای تیرماه تاکنون بیش از ۳۵ هزار گذرنامه صادر و تعداد ۴ هزار و ۴۰۰ گذرنامه تمدید اعتبار شده است، یادآور شد: در ۲۴ ساعت گذشته نیز تعداد ۵۵۰ گذرنامه ویژه اربعین به صورت آنی جهت زائران صادر و تحویل شده است.

وی از خدمات‌رسانی مضاعف اداره مهاجرت و گذرنامه فرماندهی انتظامی استان به منظور ارائه تسهیلات مطلوب به زوار اربعین حسینی (ع)، خبر داد و بیان کرد: کارکنان این اداره روز پنجشنبه و جمعه این هفته از ساعت هفت صبح تا ۹ شب آماده ارائه خدمات به مراجعه‌کنندگان هستند.

زنگویی از زائران خواست به هیچ عنوان بدون گذرنامه و یا گذرنامه فاقد اعتبار و همچنین بدون گذرنامه ویژه اربعین به مرزها مراجعه نکنند تا مشکلی برایشان به وجود نیاید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.