موتورسیکلت پنج میلیارد ریالی در زنجان توقیف شد

سرهنگ ایرج خانی پور روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان حین کنترل خودروهای عبوری در اتوبان زنجان – تهران به یک دستگاه وانت نیسان مشکوک و برای بررسی بیشتر آن را متوقف کردند.

وی افزود : در بررسی از خودرو و در بازرسی از آن یک دستگاه موتورسیکلت هزار سی سی فاقد مدارک قانونی و قاچاق از سوی ماموران کشف شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش تقریبی موتورسیکلت کشف شده را پنج میلیارد ریال برآورد کردند، گفت : در این خصوص پرونده تشکیل و تحویل مراجع قضائی شد .

سرهنگ خانی پور مبارزه با قاچاقچیان را یکی از اولویت‌های اصلی مجموعه انتظامی این استان برشمرد و اظهار داشت: مبارزه با قاچاق کالا یکی از اهداف پلیس در راستای تامین امنیت پایدار در جامعه است.

توقیف خودروی پژو ۴۰۵ با ۱۱۰ میلیون ریال خلافی در زنجان

رئیس پلیس راه استان زنجان، از توقیف یک دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ با بیش از ۱۱۰ میلیون ریال خلافی خبر داد.

سرهنگ محمدعلی عظیمی افزود: ماموران پلیس راه استان حین کنترل خودروهای عبوری در اتوبان زنجان – قزوین یک‌دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ را به علت تخلف رانندگی متوقف کردند.

وی افزود: با استعلام از سیستم جامع پلیس راهور مشخص شد این خودرو دارای ۱۱۰ میلیون و ۷۹۵ هزار ریال جریمه تخلف از قوانین راهنمایی و رانندگی است.

رئیس پلیس راه استان زنجان تصریح کرد: به استناد ماده ۸ قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی، خودرو توقیف و به پارکینگ انتقال داده شد.

دستبند پلیس زنجان بر دست سارقان اماکن خصوصی

فرمانده انتظامی شهرستان زنجان نیز از دستگیری چهار سارق اماکن خصوصی و کشف چندین فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ داود مرسلی اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت از اماکن خصوصی در سطح شهرستان زنجان، شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار ماموران این فرماندهی قرار گرفت.

وی گفت: ماموران انتظامی با اقدامات فنی و بررسی صحنه‌های وقوع جرم، هویت سارقان را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضایی آنان را در مخفیگاه خود دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان زنجان با بیان اینکه متهمان در بازجویی اولیه به چهار فقره سرقت از اماکن خصوصی از جمله باغات و… اعتراف و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند، به شهروندان توصیه کرد، در صورت مشاهده موارد مشکوک سریعا به پلیس اطلاع دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.