٣٩٠ خدمت درمانی به بیمه شدگان تامین اجتماعی ارائه می شود

به گزارش خبرنگار ایرنا ، دکتر میر هاشم موسوی عصر پنجشنبه در مراسم افتتاح درمانگاه تخصصی دولت آباد اصفهان، اظهار داشت: تعهدات درمانی تامین اجتماعی بصورت مستقیم و غیر مستقیم به بیمه شدگان، کارگران، بازنشستگان و کارمندان ارائه می‌شود.

وی بیان داشت: در درمان مستقیم بیش از ۵۰ هزار نفر طرف قرارداد خدمات درمانی عمومی، تخصصی و فوق تخصصی هستند.

مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی کشور با افتتاح درمانگاه تخصصی دولت آباد افزود:این درمانگاه کار خود را با یک پزشک عمومی و تخصصی شروع کرده است و بدنبال برگزاری آزمون جذب نیروی متخصص در چند هفته گذشته بزودی پزشکان متخصص در جهت توسعه خدمات مستقر خواهند شد.

وی مهمترین چالش پیش روی تامین اجتماعی برای ساخت درمانگاه های تخصصی تحت پوشش را چالش منابع دانست که با همت تامین اجتماعی و همکاری بین بخشی و کمک مجلس و حمایت دولت از تامین اجتماعی این مشکل رفع شده است.

وی از افق روشنی برای تامین اجتماعی در حوزه درمان خبر داد که نوید رفع چالش ها به ویژه منابع را می دهد، افزود: توسعه خدمات جزو اهداف راهبردی است که با همکاری بین بخشی دولت ومجلس و مابقی شرکای تامین اجتماعی در مسیر خدمت رسانی مطلوب استفاده خواهد شد.

مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی کشور گفت: در استخدامی که اخیرا مطرح شده، تامین نیروی انسانی درمانگاه تخصصی دولت آباد رفع خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.