چند پروژه برقرسانی در شوشتر و گتوند به بهره‌برداری رسید

علی خدری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه رکن اصلی وظایف این شرکت، تامین برق مطمئن و پایدار برای مشترکان در هر شرایطی است، افزود: این پروژه ها گامی در جهت توسعه شبکه برق و عرضه خدمات مطلوب به مشترکان خوزستان است.

خدری در تشریح پروژه های بهره برداری شده در شهرستان گتوند گفت: احداث فیدرهای خروجی ۲ مداره گتوند به طول هشت هشت کیلومتر، و همچنین برقدار کردن روستای "چینولک" این شهرستان با اعتبار۱۰۳ میلیارد ریال انجام شد.

وی ادامه داد: بهره برداری از پروژه‌های روشنایی معابر شوشتر و آغاز به کار خط خروجی جدید ایستگاه امام خمینی(ره) شعیبیه این شهرستان با حدود ۱۶ کیلومتر احداث شبکه، و پروژه توسعه روشنایی معابر روستای شیخ شمس الدین نیز با اعتبار ۱۰۲ میلیارد و ۸۲ میلیون ریال از جمله پروژه‌هایی بود که امروز به بهره برداری رسید.

وی گفت: با بهره برداری از این پروژه ها ولتاژ برق بیش از ۳۰ روستای منطقه شعیبیه تقویت می‌شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان با بیان اینکه این شرکت تامین برق یک میلیون و ۱۳۳ هزار مشترک را در استان برعهده دارد، افزود: استفاده از شیوه‌های نوین در توسعه و احداث شبکه و بهسازی و مدیریت شبکه با هدف ارتقای کیفیت خدمات دهی به مشترکان در سطح استان از اولویت‌های کاری این شرکت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.