سرمربی ملوان: در صدد جذب مهاجم خارجی باکیفیت هستیم

رشت – ایرنا – سرمربی تیم فوتبال ملوان بندر انزلی گفت: پروسه جذب بازیکن خارجی بسیار سخت است اما مترصد جذب مهاجم خارجی با کیفیت و قدری هستیم.

به گزارش ایرنا، مازیار زارع عصر جمعه در کنفرانس خبری پیش از بازی تیم‌های ملوان و فولاد اهواز در بندرانزلی افزود: حساسیت روی جذب بازیکن خارجی در ملوان زیاد است و من هم سختگیر هستم چون بازیکن خارجی بسیار کمی در ملوان بازی کردند و بازیکنی را جذب خواهیم کرد که لایق ملوان باشد.

وی افزود: البته چند بازیکن را تایید و فیلمهای بازی آنان را مشاهده کردیم اما کار به بن بست خورد و به همین دلیل نتوانستیم تاکنون مهاجم خارجی را جذب کنیم.

وی عنوان کرد: هم اینک نیز فیلم بازی چند مهاجم را دیده ایم و امیداست به زودی بتوانیم با مهاجم مورد نظر به توافق برسیم.

سرمربی ملوان به بازی این تیم برابر فولاد اهواز نیز اشاره و بیان کرد: به طور حتم هر ۲ تیم بازی سختی را پیش رو دارند و تیمی برنده از میدان خارج می‌شود که تمرکز بیشتری داشته و از موقعیت‌ها بهتر استفاده کند.

زارع گفت: فولاد تیم بسیار خوب و منسجمی است که از بازیکنان و کادرفنی خوبی نیز تشکیل شده و تاکنون نتایج مناسبی را کسب کرده و به طور حتم بازی با این تیم بسیار سخت است.

وی خاطرنشان کرد: ما نیز تاکنون بازیهای خوبی را به نمایش گذاشتیم اما متاسفانه نتایج خوبی کسب نکردیم و از سوی دیگر به بازی خوب امتیاز نمی دهند و ما نیز باید علاوه بر اجرای بازی خوب و تماشاگرپسند، نتیجه خوب نیز کسب کنیم و به برتری برابر فولاد امیدواریم اولین پیروزی خود را کسب کنیم.

سرمربی ملوان به حضور تماشاگران در ورزشگاه نیز اشاره و عنوان کرد: متاسفانه هم اینک به دلیل عدم تکمیل ورزشگاه، آقایان نیز بسختی وارد ورزشگاه می شوند در حالی که این قانون فقط برای ملوان رعایت می شود و در ورزشگاههای دیگر از همه ظرفیت آن برای حضور تماشاگران استفاده می شود.

تیمهای فوتبال ملوان و فولاد اهواز از ساعت ۱۹شنبه ۱۹ شهریورماه در هفته ششم رقابتهای لیگ برتر کشور در ورزشگاه زنده یاد سیروس قایقران بندرانزلی رو در روی هم قرار می گیرند.

تا پایان هفته پنجم این رقابتها که با حضور ۱۶ تیم در یک گروه برگزار می شود، فولاد اهواز با کسب ۹ امتیاز در رتبه سوم و ملوان نیز با کسب ۲ امتیاز در انتهای جدول رده بندی قرار دارند.

 • استاندار کرمانشاه از کمک به طرف عراقی برای انتقال زائران از پایانه خسروی خبر داد

  استاندار کرمانشاه از کمک به طرف عراقی برای انتقال زائران از پایانه خسروی خبر داد

  قصرشیرین- ایرنا- استاندار کرمانشاه با اعلام اینکه تا ظهر امروز بیش…

 • هزاران زایر اربعین حسینی در چذابه در انتظار عبور از مرز هستند

  هزاران زایر اربعین حسینی در چذابه در انتظار عبور از مرز هستند

  اهواز – ایرنا – هزاران زایر دلسوخته حضرت سیدالشهدا(ع) در پایانه مرزی…

 • بلیت اربعین در فرودگاه مشهد فروخته نمی‌شود/ زائران اربعین بدون تهیه بلیت از مراجعه به فرودگاه خودداری کنند

  بلیت اربعین در فرودگاه مشهد فروخته نمی‌شود/ زائران اربعین بدون تهیه بلیت از مراجعه به فرودگاه خودداری کنند

  مشهد- ایرنا- مدیر روابط عمومی فرودگاه های خراسان رضوی تاکید کرد: زائران…

 • وزیرکشور: شرایط مرزهای ۶ گانه برای عبور زایران اربعین مناسب نیست

  وزیرکشور: شرایط مرزهای ۶ گانه برای عبور زایران اربعین مناسب نیست

  اهواز – ایرنا – وزیر کشور گفت:شرایط پایانه‌های ۶ گانه کشوربا وجود…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.