فرنگی‌کاران رقبای خود را در پیکارهای جهانی شناختند

به گزارش ایرنا، رقابت‌های جهانی کشتی فرنگی بلگراد از ۱۹ تا ۲۲ شهریور در بلگراد پایتخت صربستان برگزار خواهد شد.

نتایج قرعه‌کشی نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

در وزن ۵۵ کیلوگرم که ۱۸ نفر حضور دارند، پویا دادمرز پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف اکرم اوزترک از ترکیه می‌رود و در صورت گذر از این حریف در دور سوم به مصاف برنده دیدار میان ندیالکو پتروف از بلغارستان و امانگالی بکبولاتوف از قزاقستان می‌رود.

در وزن ۶۰ کیلوگرم که ۲۹ شرکت کننده دارد، مهدی محسن‌نژاد در دور اول با هان جائه‌چانگ از کره‌جنوبی مبارزه می‌کند و در صورت گذر از این حریف، در دور بعد به مصاف برنده دیدار میان ایلدار بهرام‌اف از ازبکستان و کرم کمال از ترکیه می‌رود.

در وزن ۶۳ کیلوگرم که با حضور ۳۰ نفر برگزار می‌شود، علیرضا نجاتی در دور نخست با احمت اویار از ترکیه مبارزه می‌کند و در صورت گذر از این حریف در دور دوم به مصاف برنده دیدار خوزه رودریگوئز از مکزیک و عبدالمحمد پاپی از آلمان می‌رود.

در وزن ۶۷ کیلوگرم که ۳۰ نفر شرکت کرده‌اند، محمدرضا گرایی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان کریستین وانزا از مجارستان و امانتور اسماعیل‌اف از قرقیزستان می‌رود.

در وزن ۷۲ کیلوگرم که ۲۵ نفر حضور دارند، محمدرضا مختاری پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با برنده مبارزه میان جاکوب بیلز از چک و ابراهیم غانم از فرانسه کشتی می‌گیرد.

در وزن ۷۷ کیلوگرم که با حضور ۳۳ نفر برگزار می‌شود، محمدعلی گرایی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف آنتونیو کامنیاسیویچ از کرواسی می‌رود. وی در صورت پیروزی بر این حریف در دور سوم با برنده دیدار میان جانی بور از فرانسه و کیم هیون وو از کره‌جنوبی مبارزه خواهد کرد.

در وزن ۸۲ کیلوگرم که ۲۵ نفر حضور دارند، پژمان پشتام بعد از استراحت در دور اول، در دور دوم به مصاف برنده مبارزه میان کارپت چالیان از ارمنستان و فیلیپ ساسیچ از کرواسی می‌رود.
در وزن ۸۷ کیلوگرم که ۳۰ نفر شرکت کننده دارد، ناصر علیزاده در دور اول با میرکو مینگوزی از ایتالیا مبارزه می‌کند و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده کشتی میان آتابک عزیزبیکوف از قرقیزستان و براندائو از برزیل می‌رود.

در وزن ۹۷ کیلوگرم که با حضور ۲۹ نفر برگزار می شود، محمدهادی ساروی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف برنده دیدار میان فلیکس بالدوف از نروژ و یان لیو از چین خواهد رفت.

در وز ن ۱۳۰ کیلوگرم که ۲۵ نفر شرکت کرده‌اند، امین میرزازاده در دور نخست با علیمخان سیزدیکوف از قزاقستان کشتی می‌گیرد و در صورت غلبه بر این حریف در دور دوم به مصاف برنده مبارزه میان صباح شریعتی و ساتیش از هند می‌رود.
برنامه مسابقات نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

شنبه ۱۹ شهریور:

ساعت ۱۳ تا ۱۷: مسابقات مقدماتی اوزان ۵۵ (پویا دادمرز) ۷۲ (محمدرضا مختاری) ۷۷ (محمدعلی گرایی) ۸۷ (ناصر علیزاده) کیلوگرم کشتی فرنگی
ساعت ۲۰:۳۰ تا ۲۲: مسابقات نیمه نهایی اوزان ۵۵، ۷۲، ۷۷، ۸۷ کیلوگرم کشتی فرنگی
یکشنبه ۲۰ شهریور:

ساعت ۱۳ تا ۱۷: مسابقات مقدماتی اوزان ۶۳ (مهدی محسن نژاد) ۶۷ (محمدرضا گرایی) ۸۲ (پژمان پشتام) ۹۷ (محمدمهدی ساروی) کیلوگرم کشتی فرنگی و شانس مجدد مسابقات روز قبل
ساعت ۱۹:۱۵ تا ۲۰:۱۵: مسابقات نیمه نهایی اوزان ۶۳، ۶۷، ۸۲، ۹۷ کیلوگرم کشتی فرنگی

ساعت ۲۰:۳۰ تا ۲۳:۳۰: مسابقات رده بندی و فینال اوزان ۵۵ (پویا دادمرز) ۷۲ (محمدرضا مختاری) ۷۷ (محمدعلی گرایی) ۸۷ (ناصر علیزاده) کیلوگرم کشتی فرنگی
دوشنبه ۲۱ شهریور:
ساعت ۱۳ تا ۱۷: مسابقات مقدماتی اوزان ۶۰ (علیرضا نجاتی) و ۱۳۰ (امین میرزازاده) کیلوگرم کشتی فرنگی و شانس مجدد مسابقات روز قبل

ساعت ۱۹:۱۵ تا ۲۰:۱۵: مسابقات نیمه نهایی اوزان ۶۰ و ۱۳۰ کیلوگرم

ساعت ۲۰:۳۰ تا ۲۳:۳۰: مسابقات رده بندی و فینال اوزان ۶۳ (مهدی محسن نژاد) ۶۷ (محمدرضا گرایی) ۸۲ (پژمان پشتام) ۹۷ (محمدمهدی ساروی) کیلوگرم کشتی فرنگی
سه شنبه ۲۲ شهریور:

ساعت ۱۳ تا ۱۷: دیدارهای شانس مجدد اوزان ۶۰ و ۱۳۰ کیلوگرم
ساعت ۲۰:۳۰ تا ۲۳:۳۰: مسابقات رده بندی و فینال اوزان ۶۰ (علیرضا نجاتی) و ۱۳۰ (امین میرزازاده) کیلوگرم کشتی فرنگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.