مشکلی در تامین سوخت مورد نیاز زنجانی‌ها وجود ندارد

حمید حبیبی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: زنجان یکی از استان های پرتردد و کریدور عبوری مسافران شمالغرب است که با برنامه ریزی های مدون و تلاش کارکنان، ناوگان حمل و نقل و جایگاه‌های عرضه سوخت ارائه خدمت مانند گذشته ادامه دارد.

وی اظهار داشت: تدابیر لازم در موجودی انبار نفت شهید تندگویان انجام شده است و شرایط منطقه مطلوب و هیچ گونه کمبود سوخت در استان وجود ندارد.

این مسوول، تعداد جایگاههای عرضه سوخت مایع را ۶۴ و تعداد جایگاه های سی ان جی را ۴۰ باب عنوان کرد و گفت: مردم استان، مسافران تابستانی و زوار اربعین با رعایت اصول ایمنی سوخت خود را دریافت کنند.

وی اظهار داشت: استفاده از سوخت پاک ترغیب و تشویق خودروهای عمومی برای گاز سوز کردن باید در دستور کار تمامی دستگاههای مربوطه در سطح استان قرار بگیرد تا با استفاده از این فرآورده به عنوان جایگزین سوخت بنزین و افزایش آلودگی های زیست محیطی کاست.

حبیبی با اشاره به اینکه در استان زنجان بیش از ۱۶ هزار خانوار روستایی از نفت سفید استفاده می کنند خاطرنشان کرد: توزیع این مایع سوخت نیز از طریق شارژ الکترونیکی در کارت بانکی سرپرستان خانوار و از سوی ۱۸۰ فروشندگی فعال در سطح استان انجام می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.