مطهری: می‌خواهیم بزرگی‌مان را مقابل استقلال نشان دهیم

به گزارش ایرنا، حمید مطهری جمعه شب در نشست خبری قبل از بازی برابر استقلال تهران در هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال تصریح کرد: در ابتدا باید به بانوان محترمی که هوادار نساجی هستند و قرار است به ورزشگاه بیایند و تیم خود را تشویق کنند خوش‌آمد می‌گویم.

وی ادامه داد: از مسئولان امر می‌خواهیم تا شاهد حضور بانوان در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر نیز باشیم تا آنها بتوانند از نزدیک بازی تیم خود را دنبال کنند. امیدوارم یک بازی خوب را شاهد باشیم و خاطره خوشی برای همه باقی بماند.

او با اشاره به محل برگزاری این دیدار و رویارویی با استقلال در ورزشگاه آزادی تهران گفت: ورزشگاه آزادی برای من خاطره‌انگیز است. من قهرمانی‌های زیادی با پرسپولیس کسب کردم و خوشحالم که فردا دوباره در این ورزشگاه به میدان می‌رویم.

مطهری در مورد اینکه بازی فردا تقابل و حضور یک مربی پرسپولیسی برابر استقلال است، تاکید کرد: ما فردا یک بازی بسیار مهم داریم، من در پرسپولیس هم بازی کردم و هم تجربه مربیگری دارم اما الان سرمربی نساجی هستم. تلاش می‌کنم رفتار حرفه‌ای داشته باشم و تنها به تیم خودم فکر کنم.

مطهری درخصوص وضعیت داوری در لیگ برتر فوتبال ایران گفت: در بازی برابر ملوان و سپاهان اشتباهات داوری رخ داد که من بعد از آن گفتم صحبت نمی‌کنم اما وقتی اشتباهات وحشتناکی را شاهد هستیم و دوباره در سومین بازی این اشتباهات رخ می‌دهد آیا نباید اعتراض کرده و از حق نساجی دفاع کنم؟

او با اشاره به دیدار تمیش برابر مس تصریح کرد: در بازی نساجی برابر مس کرمان، فغانی داور مسابقه بود و کسی هم اعتراضی نکرد. قبل از بازی هم گفتم که هر اتفاقی در این دیدار رخ دهد شکایتی ندارم چرا که به قضاوت فغانی اعتماد داشته و می‌دانیم شجاعانه سوت می‌زند، از داور فردا هم می‌خواهیم عدالت را به خوبی در زمین اجرا کند و شجاعانه سوت بزند.

مطهری در ادامه به بحث آنالیز بازی‌های لیگ پرداخت و گفت: عادت دارم یک بازی را ۵ بار بررسی و آنالیز کنم و روی این مساله خیلی وقت می‌گذارم. به نظر من هر سبکی در فوتبالی قابل احترام است، هر تیمی بضاعتی دارد و ما هم سبک خودمان را داریم اما نشان دادیم تیم فعالی هستیم و می‌خواهیم فوتبال رو به جلو بازی کنیم.

دیدار دو تیم فوتبال استقلال تهران و نساجی مازندران فردا شنبه و از ساعت ۱۷:۳۰ در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.