طرح قرارداد بیمه سلامت با مطب های مامایی خوزستان اجرایی شد

به گزارش روز شنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی بیمه سلامت خوزستان محمدرضا رضایی افزود:با اجرایی شدن این طرح همه مطب های مامایی می توانند برای همکاری با اداره کل بیمه سلامت خوزستان در سامانه شرکای کاری ثبت نام کنند.

وی در خصوص عقد قرارداد با ماماهای متقاضی همکاری با بیمه سلامت خوزستان اظهار داشت:در راستای اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت اداره کل بیمه سلامت خوزستان آماده عقد قرارداد با همه مطب های مامایی دارای پروانه مطب معتبر است.

سرپرست اداره کل بیمه سلامت خوزستان افزود: تمامی ماماها می توانند با ورود به سامانه الکترونیکی شرکای کاری سازمان بیمه سلامت به نشانی eservices.ihio.gov.ir/psc ضمن ثبت نام اولیه نسبت به بارگزاری پروانه معتبر خود اقدام کرده و سپس برای تکمیل فرم قراردادنامه به اداره نظارت و ارزشیابی بیمه سلامت خوزستان مراجعه کنند.

این مقام مسئول با بیان اینکه تسهیل همکاری و انعقاد قرارداد با ماماها به ‌صورت غیرحضوری در سامانه شرکای کاری امکان پذیر است تصریح کرد: پس از ثبت نام اولیه، مدارک بارگزاری شده و درخواست ماماها توسط اداره نظارت و ارزشیابی بیمه سلامت خوزستان بررسی می شود و در مرحله بعد کارشناسان نظارت برای بررسی مطب به صورت حضوری از مطب بازدید می کنند و در صورت کامل بودن مدارک و تایید مطب توسط کارشناسان این اداره کل قرارداد همکاری منعقد و ماماها می توانند به بیمه شدگان زیرپوشش سازمان بیمه سلامت خدمات رسانی کنند.

سرپرست بیمه سلامت خوزستان افزود:ضوابط و دستورالعمل پذیرش بیماران توسط ماماهای طرف قرارداد متعاقبا به آنها اعلام خواهد شد.

حدود ۲.۴میلیون نفر از جمعیت ۴.۸میلیون نفری خوزستان زیرپوشش بیمه سلامت استان هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.